Zaļais Burvis (Laba daba)

Reģ Nr. 1-08/273/2015

Projekta mērķis

Veicināt bērnu un jauniešu izpratni par procesiem dabā, un kā dabu ietekmē cilvēka darbība, un kā to mazināt, kā arī mudināt jauniešus būt aktīviem un veselīgiem.

Projekta uzdevumi

1. Informēt jauniešus par procesiem dabā un procesu mijiedarbību. 2. Cilvēka ietekmes uz dabu apzināšanās un iespējamās ietekmes mazināšana. 3. Izglītojot jauniešus mazināt vides piesārņojumu nākotnē. 4. Rādīt jauniešiem aktīvas atpūtas iespējas dabā, veidojot veselīgu un aktīvu paaudzi.

Projekta rezultāti

15 nometnes dalībniekiem tiks parādīts kā saudzēt dabu un viņiem tiks ielikti pamati ilgtspējīgai attīstībai. Uzmanība tiks vērsta arī uz veselīgu dzīvesveidu, rādot jauniešiem veselīga uztura pamatprincipus un aicinot viņus būt aktīviem un sportot. Jaunieši veidos papīru no zāles un vecām avīzēm, vēlāk veidojot uz tā zīmējumus ar saviem mīļākajiem dzīvniekiem. Kopumā jauniešiem tiks mācīts kā samazināt atkritumu daudzumu savā ikdienas dzīvē, parādot viņiem veco un nederīgu lietu pārstrādes paņēmienus. Jaunieši tiks arī iepazīstināti ar Latvijas dabas īpatnībām un vērtību. Tas ļaus jauniešiem apzināties dabas nozīmīgumu un trauslumu, līdz ar to mācoties to nosargāt.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 10.09.2015
Īstenotājs jaunatnes sporta biedrība "Ielu vingrošana"
Daugavpils, Lauskas iela 14-40, LV-5410
Projekta kopējās izmaksas 5 541.29 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 500.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 500.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.