Tuvā nekuriene

Reģ Nr. 1-08/252/2018

Projekta mērķis

Īstermiņa: Projekta mērķis ir regulāru pasākumu cikla “Tuvā nekuriene” aktivitātēs, apvienojot dažādu dabas ekspertu zinātniski pamatoto informāciju, zemju īpašnieku biotopu apsaimniekošanas pieredzi un radošu personību skaņas un vizuālās mākslas darbu veidoto noskaņu, vienkārši, mūsdienīgi un saprotami izglītot par dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nepieciešamību.. Ilgtermiņa: Projekts tiks īstenots, lai ieviestu dabas parka “Abavas senleja” un dabas parka “Talsu pauguraine” dabas aizsardzības plānos noteikto “Sabiedrības informēšana un izglītošanas mērķi” un nodrošinātu labvēlīgu aizsardzības statusu aizsargājamo un tipisko augu un dzīvnieku sugu populācijām, vienlaikus ļaujot teritoriju izmantot rekreācijai un tūrisma attīstībai.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt sešus apmācību pasākumus par bioloģisko daudzveidību un videi draudzīgu saimniekošanu ar vides ekspertu piedalīšanos un sajūtu darbnīcām; 2. Izveidot sešas video reportāžas par pasākumiem; 3. Nodrošināt projekta pasākumu publicitāti un rezultātu pieejamību.

Projekta rezultāti

1. Notikuši seši apmācību pasākumi, kuros kopumā piedalījušies 300 līdz 360 dalībnieki; 2. Izveidotas sešas video reportāžas par pasākumiem un publicētas youtube.com vietnē; 3. Nodrošināta pasākumu publicitāte – informācija internetā, laikrakstos. Apkopoti pasākumu rezultāti, dalībnieku atziņas.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2018
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 17 540.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 740.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.