• Sākums >
  • Radio raidījums “Zaļais vilnis” Latvijas Radio 1.programmā

Radio raidījums “Zaļais vilnis” Latvijas Radio 1.programmā

Reģ Nr. 1-08/24/2017

Projekta mērķis

Ar populāra radio raidījuma palīdzību informēt sabiedrību par norisēm dabā, jaunumiem bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā, atkritumu apsaimniekošanā un dalītā vākšanā; popularizēt zaļo dzīvesveidu, rosināt samazināt patēriņu un atkritumu apjomu.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot un atskaņot Latvijas Radio 1.programmā 51 radio raidījumu. 2. Regulāri informēt par norisēm dabā intervējot dažādu jomu pētniekus un dabas pazinējus. 3. Informēt par jaunumiem VARAM un ministrijai padoto iestāžu darbā: īpaši Dabas aizsardzības pārvaldē, Latvijas Dabas muzejā, Valsts Vides dienestā u.c. 4. Informēt par videi draudzīga dzīvesveida projektiem, ko īsteno dažādas vides NVO un augstākās mācību iestādes. 5. Iepazīstināt ar iedzīvotāju un dažādu pašvaldību, kā arī atkritumu apsaimniekotāju pieredzi atkritumu dalītā vākšanā un atkritumu daudzuma samazināšanā. Skaidrot dabas resursu nodokļu izmaiņas.

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti un Latvijas Radio 1.programmā atskaņoti 51 pusstundu gari raidījumi “Zaļais vilnis”. 2. Vietnē http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/zaljais-vilnis jebkuru raidījumu var noklausīties visā pasaulē. 3. Prognozējamā auditorija RCH 21 000, Share 8,4 %, vairāk nekā 12 000 unikālo lietotāju interneta vidē.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 31.01.2018
Īstenotājs Latvijas Radio
Rīga, Doma laukums 8, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 28 615.08 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 255.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 255.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.