• Sākums >
  • Tīra vide un tīrs Tu pats!

Tīra vide un tīrs Tu pats!

Reģ Nr. 1-08/249/2017

Projekta mērķis

Īstermiņa: Projekta mērķis ir popularizēt atkritumu šķirošanu un vides aizsardzības ideju, motivēt gan projekta dalībniekus, gan Daugavpils iedzīvotājus šķirot atkritumus, rūpēties par apkārtējo vidi, sekmēt dabas aizsardzību un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu. Ilgtermiņa: Pievērst sabiedrības uzmanību atkritumu problēmai. Pievērst uzmanību apkārtējās vides saglabāšanai, uzņemoties atbildību par sevis radītajiem atkritumiem.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevums ir attīstīt sabiedrībā interesi šķirot atkritumus, mainīt savus ikdienas saimniekošanas principus un pievērsties videi draudzīgam dzīvesveidam. 1. Organizēt projekta darba grupas tikšanos; 2. Izsludināt informāciju par projekta apstiprināšanu; 3. Veikt visus nepieciešamos saskaņošanas darbus; 4. Veikt nepieciešamo materiālu iegādi; 5. Izsludināt informāciju par paredzētajām projekta aktivitātēm; 6. Veiksmīgi un kvalitatīvi noorganizēt projekta pieteikumā norādītās aktivitātes; 7. Rosināt sabiedrību rūpēties par apkārtējo vidi; 8. Sagatavot projekta gala atskaiti.

Projekta rezultāti

1. Informācija par projektu tiks izplatīta portāloswww.facebook.com; www.draugiem.lv; kā arī papildus informāciju nosūtīsim Daugavpils pilsētas pašvaldībai un lielākajiem Daugavpils medijiem, kopumā plānojam izplatīt 50 afišas latviešu un krievu valodā par projekta aktivitātēm. 2. Tiks izveidota radošā un izglītojošā ekoloģiskā spēle. 3. Tiks izveidotas atkritumu skulptūras. 4. Pilsētas teritorijā tiks izvietoti vairāki bērnu rotāti atkritumu konteineri. 5. Pilsētas teritorijā tiks iestādīti vairāki koki. 6. Eko darbnīcas ietvaros tiks apzīmētas 15 eko somas. 7. Tiks organizēta aktivitāte „Tīrās spēles”.

Vadlīnija Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība
Realizācijas laiks 30.04.2017
Īstenotājs BISON
Daugavpils, Spīdolas iela 36, LV-5401
Projekta kopējās izmaksas 7 941.91 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 722.27 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.