• Sākums >
  • Daudzpusīgā vides izglītības centra “Zaļauša akadēmija” apmācību programmas izstrāde un ieviešana (1.kārtas ieviešana)

Daudzpusīgā vides izglītības centra “Zaļauša akadēmija” apmācību programmas izstrāde un ieviešana (1.kārtas ieviešana)

Reģ Nr. 1-08/244/2018

Projekta mērķis

Īstermiņa: Izveidot neformālās vides izglītības centra “Zaļauša akadēmija” programmas “Dabas skola” metodisko materiālu par dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu un realizēt šo programmu Vides aizsardzības kluba (turpmāk VAK) vides izglītības centrā Jūrmalā, Pils ielā 1, kā arī Rojas un Kandavas novada skolās. Noorganizēt programmas popularizēšanas pasākumu Zaļauša darbnīcas, kas notiks 2018.gada 25.augustā. Ilgtermiņa: Nodrošināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu nākamajām paaudzēm caur izpratnes veidošanu ar vienkāršiem, saprotamiem un mūsdienīgiem apmācību materiāliem un elementiem. Kā arī izveidot vienu no daudzpusīgākajiem neformālās vides izglītības centriem Latvijā, īstenojot vides izglītības un informēšanas pasākumus dažādos vides un dabas aizsardzības sektoros, lai veicinātu iedzīvotāju informētību un līdzdalību vides politikas veidošanai Latvijā.

Projekta uzdevumi

1. Izveidot projekta “Zaļauša akadēmija” interneta platformu sociālajā tīklā Facebook; 2. Izstrādāt talismana lelles Zaļausis prototipu un radīt lielās auguma lelles talismanu; 3. Izveidot vienkāršu, saprotamu un mūsdienīgu apmācību materiālu “Zaļauša akadēmija” apmācību programmai “Dabas skola”, kas domātas bērniem vecumā no 9-12 gadiem vecuma grupā no 9-12 gadiem; 4. Īstenot apmācību programmai “Dabas skola” Vides izglītības centrā Jūrmalā, Pils ielā 1, kā arī veikt izbraukuma apmācības projektā iekļautajās Latvijas novada skolās; 5. Saplānot un noorganizēt programmas popularizēšanas pasākumu Zaļauša darbnīcas, kas notiks 2018.gada 25.augustā.

Projekta rezultāti

1. Izveidota vienkārša, saprotama un mūsdienīga apmācību materiāla “Zaļauša akadēmija” apmācību programmas “Dabas skola” metodoloģija, kas domāta bērniem vecumā no 9-12 gadiem; 2. Iegādāti un izstrādāti dažādi apmācību rīki un elementi; 3. Noorganizēta Vides izglītības centra atvēršanas akcija – Zaļauša darbnīcas, pasākums ģimenēm ar bērniem 2018.gada 25.augustā; 4. Īstenota apmācību programmas “Dabas skola” īstenošana Vides izglītības centrā Jūrmalā, kā arī veiktas izbraukuma apmācības projektā iekļautajās Rojas un Kandavas novadu skolās kopumā vismaz 300 bērniem.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.11.2018
Īstenotājs Vides aizsardzības klubs
Rīga, Raiņa bulvāris 21-5, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 20 260.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 18 150.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.