Zaļā Kuldīgas iela

Reģ Nr. 1-08/242/2017

Projekta mērķis

Atjaunot aleju Kuldīgas ielā un nocirstos kokus Valsts nozīmes kultūras pieminekļa (aizsardzības Nr. 6621, Slokas ielā 41A) teritorijā, ar semināra un mājaslapas starpniecību informēt sabiedrību, kā arī Dabas retumu krātuvi, biedrību „Zemes draugi” (starpt. org. „Friends of the Earth” Latvijas nodaļa), biedrību „Latvijas piļu un muižu asociācija” un Jūrmalas Aizsardzības biedrību par vides saglabāšanas nepieciešamību un no tās izrietošo gaisa kvalitāti, iesaistot Vācijas lielākās apdrošināšanas firmas ADAC menedžeri Minhenē, Vācijā un Francijas Aleju aizsardzības biedrību, kura ir izstrādājusi Aleju saglabāšanas katalogu Eiroparlamentam Strasbūrā. Jau 11 gadus noris videi draudzīga dzīvesveida popularizēšana, saglabājot un aizstāvot kokus, un sadarbība ar visām augstākminētajām organizācijām, kā arī ar Vides aizsardzības klubu un biedrību „Mūsu zeme”. Lielāku semināru rīkošanai vienmēr pietrūkst līdzekļu.

Projekta uzdevumi

1. Projekta informatīvās mājaslapas ierīkošana un uzturēšana; 2. 15 koku iestādīšana; 3. Seminārs oktobrī ar lektoriem-speciālistiem vides jautājumos, Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas audzēkņu darbu izstādi, fotoizstādi, performanci ar Rīgas Doma kora skolas un Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas piedalīšanos.

Projekta rezultāti

1. Informēta mērķauditorija (augstākminētās organizācijas, semināra 60-100 dalībnieki, interneta mājaslapas skatījumi); 2. Iestādīti 15 koki; 3. Noticis kvalitatīvi video un foto materiālos iemūžināts seminārs, izstādes un performance.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.10.2017
Īstenotājs Aleju Aizsardzība (AA)
Rīga, Kuldīgas iela 21-2, LV-1007
Projekta kopējās izmaksas 40 057.70 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 40 057.70 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.