Attīstības ritenis

Reģ Nr. 1-08/236/2015

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir popularizēt vides aizsardzības ideju un zaļo domāšanu un motivēt gan projekta dalībniekus, gan Daugavpils iedzīvotājus rūpēties par apkārtējo vidi. Galvenais uzsvars tiks likts galvenokārt uz velokultūras attīstību.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevums ir ieinteresēt mērķa grupas pārstāvjus piedalīties projektā, veiksmīgi izpildīt projekta ieplānotas aktivitātes. Projekta uzdevumi: - Attīstīt velokultūru Daugavpils pilsētā - Organizēt pasākumu ”Diena bez auto” - Organizēt divus radošus konkursus - Izveidot un izplatīt bukletu par veloceliņiem Daugavpilī - Organizēt sportiskas aktivitātes un alternatīvo transportlīdzekļu maratonu

Projekta rezultāti

• Informācija par projektu tiks izplatīta portālos www.facebook.com; www.draugiem.lv; www.erfolg.lv; • Tiks organizēts 1 plaša mēroga pasākums veltīts vides tēmai – Diena bez auto • Tiks organizēti 2 konkursi par vides aizsardzības tēmu un dabu • Tiks izveidoti un izplatīti 500 bukleti ar Daugavpils pilsētas veloceliņu karti. • Pasākumā „Diena bez auto” pulcēsim divriteņu entuziastus (plānotais skaits ap 300).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.10.2015
Īstenotājs ERFOLG
Daugavpils, Rēzeknes iela 5A-66, LV-5422
Projekta kopējās izmaksas 5 494.84 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 069.84 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 069.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.