• Sākums >
  • Mūsdienīgu risinājumu ieviešana efektīvai VVD cilvēkresursu plānošanai un attīstībai

Mūsdienīgu risinājumu ieviešana efektīvai VVD cilvēkresursu plānošanai un attīstībai

Reģ Nr. 1-08/22/2020

Projekta mērķis

Pasākuma mērķis ir ieviest mūsdienīgus risinājumus efektīvai VVD cilvēkresursu plānošanai un attīstībai, stiprinot vides aizsardzības kontroli. Pasākumam izvirzīti trīs apakšmērķi: 1. Izstrādāt rīkus personāla ar darba specifikai atbilstošām kompetencēm piesaisti, lai risinātu augstu nodarbināto mainību (2019.gadā – 18 %) un personāla novecošanos (vairāk nekā 30% no visiem nodarbinātajiem ir vecāki par 50 gadiem – 24% nodarbināto ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, bet 11% nodarbināto ir vecumā no 60 gadiem un vairāk); 2. Rast efektīvu risinājumu valsts nodevu administrēšanā iesaistīto personu skaita optimizēšanai. Valsts nodevas administrēšana ir svarīgs process VVD, jo valsts nodevas mērķis ir personu darbību regulēšana (kontrolēšana, veicināšana, ierobežošana). VVD nav izstrādāta vienota valsts nodevu administrēšanas kārtība, tāpat ir apgrūtināta datu uzskaite par samaksātajām valsts nodevām; 3. Ieviest mūsdienīgu risinājumu efektīvai VVD darbinieku komandējumu plānošanai un uzraudzībai (saskaņā ar 2019. gada datiem periodā bijuši 185 komandējumi, kuros piedalījušies 352 darbinieki, tātad personāldaļas resurss ticis patērēts, apstrādājot datus par 352 darbiniekiem).

Projekta uzdevumi

1. Kvalificēta personāla piesaiste; 2. Identificēt risinājumu valsts nodevu administrēšanā iesaistīto personu skaita optimizēšanai; 3. Ieviest pašapkalpošanās rīku "HoP Komandējumi".

Projekta rezultāti

1. Kvalificēta personāla piesaiste; 2. Identificēt risinājumu valsts nodevu administrēšanā iesaistīto personu skaita optimizēšanai; 3. Ieviest pašapkalpošanās rīku "HoP Komandējumi".

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 30.12.2020
Īstenotājs Valsts vides dienests
Rīga, Rūpniecības iela 23, LV-1045
Projekta kopējās izmaksas 33 774.04 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 33 774.04 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 33 774.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.