Vide un cilvēks

Reģ Nr. 1-08/228/2018

Projekta mērķis

Izveidot, izplatīt un arhivēt brīvai pieejai ikkatram interesentam radio raidījumu ciklu ar mērķi veicināt sabiedrības informēšanu un izglītošanu par atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Projekta uzdevumi

1.Raidījumos paredzēto tēmu ierakstu plānošana. Komunikācija ar visām raidījumu tapšanā iesaistītajām personām un veicamo darbu un laiku saskaņošana. 2.Raidījumu ierakstu veikšana atbilstoši apstiprināto tēmu plānam. 3.Skaņu ierakstu montāža, apstrāde, miksēšana. 4.Raidījumu pašreklāmas audio klipu izgatavošana un izvietošana paredzētajos izplatīšanas kanālos. 5.Gatavo raidījumu izvietošana visos paredzētajos kanālos radiostacijās. 6.Publikāciju un raidījumu audio ierakstu arhivēšana interneta platformā paredzētajos kanālos. 7.Projekta rezultātu analīze un pārskata sagatavošana.

Projekta rezultāti

1.Izveidoto radio raidījumu skaits (gab.) un hronometrāža (minūtēs) visos paredzētajos kanālos. 2.Izveidoto radio raidījumu arhivēšana un publicēšana paredzētajās interneta platformās (publikāciju skaits, saskaitāms un fiksējams tiešsaites skatījumu skaits). 3.Veikt datu analīzi un noteikt aktuālākas tēmas un raidījumus. 4.Radio auditoriju pētījumi saskaņā ar KANTAR TNS datiem. 5.Radio turpmākajā darbībā ņemt vērā apkopotos rezultātus, lai nepieciešamības gadījumā savos raidījumos atkārtoti aktualizētu kādu no projektā skartajām tēmām un dotu atbildes uz sabiedrību interesējošiem jautājumiem.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2018
Īstenotājs Divu krastu radio
Rēzekne, Ventspils iela 9-19, LV-4601
Projekta kopējās izmaksas 10 582.91 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 671.29 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 200.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.