• Sākums >
  • Rubrika par atbildīgu dzīves veidu raidījumā “Preses Klubs”

Rubrika par atbildīgu dzīves veidu raidījumā “Preses Klubs”

Reģ Nr. 1-08/223/2018

Projekta mērķis

Projekta īstermiņa mērķis – izglītot un ieinteresēt sabiedrību saprotamā veidā par aktualitātēm, kas saistītas ar atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu, dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību, kā arī atkritumu šķirošanu un vides apziņas veicināšanu. Projekta ilgtermiņa mērķis – veicināt sabiedrības zināšanas un vides apziņas celšanu, lai kopīgi virzītos uz mērķi – sabiedrība kā pret vidi atbildīgs kopums.

Projekta uzdevumi

1. Izveidotas 12 raidījuma rubrikas sērijas. 2. Izveidoti 12 sižeti ar vidi saistītām tēmām ar vides speciālistu, zaļās domāšanas entuziastu un citu atbilstošu personu iesaisti. 3. Sižeti izvietoti raidījumā “Preses klubs” vienu reizi nedēļā. 4. Raidījuma rubrikas pašreklāmas izveide. 5. Raidījuma rubrikas reklāma citos medijos (radio reklāma, 2 raksti drukātajā presē un internetā) 6. Izvietota informācija par rubriku kanāla “RīgaTV 24” Facebook.com oficiālajā lapā un “Preses klubs” Facebook.com lapā. 7. Raidījuma rubrika izvietota play24.lv (vai kanāla youtube.com kontā) atsevišķā sadaļā “Rubrika par atbildīgu dzīvesveidu” nākamajā darba dienā pēc rubrikas tiešraides.

Projekta rezultāti

1. Kopumā izveidoti 12 raidījumi, iekļaujot vides rubriku. 2. Katrā raidījumā izveidoti 12 sižets vai informatīvs video par konkrētu tēmu (katra sižeta garums 1 minūte līdz 2 min.). 3. Izvietotas vismaz 200 pašreklāmas par rubriku “Atbildīgs dzīvesveids” visa projekta laikā. 4. Izvietotas publikācijas/ reklāmas interneta medijos, presē, sociālajos tīklos un radio. 5. Piesaistīti jomas speciālisti, draudzīgas domāšanas piekritēji rubrikas izveidē (dalībnieki sižetos vai raidījumā) 6. Izveidota raidījuma rubrikas vizuālā identitāte. 7. Izvietoti raidījumi internetā un pieejami skatītajiem neierobežotu laiku. 8. Sasniedzamā auditorija (Reach) 700 000 (TNS dati).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2018
Īstenotājs TV Latvija
Rīga, Blaumaņa iela 32-1A, LV-1011
Projekta kopējās izmaksas 22 017.60 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 18 520.50 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 536.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.