Dalīsim brālīgi?

Reģ Nr. 1-08/223/2017

Projekta mērķis

Īstermiņa: Sagatavot un realizēt mācību seminārus atbildīga pārtikas patēriņa idejas skaidrošanai Latvijas profesionāli tehnisko skolu pedagogiem, kuri piedalās pārtikas tehnologu un pavāru apmācību programmas realizācijā, kā arī vispārizglītojošo skolu mājturības skolotājiem. Ilgtermiņa: Aktualizēt projektā apskatītās tēmas iekļaušanu mācību saturā. Ņemot vērā biedrības iepriekš realizēto līdzīgas tematikas semināros uzkrāto pieredzi un izmantojot šajā projektā sagatavotos mācību materiālus, izstrādāt mācību materiālus un uzskates līdzekļus, kas palīdzētu attiecīgās nozares pasniedzējiem sniegt audzēkņiem zināšanas par atbildīgu pārtikas patēriņu, tajā skaitā par atkritumos nonākošās pārtikas daudzuma samazināšanu.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot un realizēt 3 mācību seminārus atbildīga pārtikas patēriņa idejas skaidrošanai Latvijas profesionāli tehnisko skolu pedagogiem un mājturības skolotājiem, kuri tieši vai pastarpināti piedalās pārtikas tehnologu un pavāru apmācību programmas, kā arī vispārizglītojošo skolu mājturības mācību programmas realizācija; 2. Izstrādāt vismaz 3 dažāda veida mācību materiālus par atbildīgu pārtikās patēriņu(uzskates līdzekļus, uzdevumus, testus, infografikas u.c), kurus attiecīgās nozares pedagogi varētu integrēt savos mācību priekšmetos.

Projekta rezultāti

1. Mācību semināros kopumā piedalījušies vismaz 50 pedagogu, kuri veic pārtikas tehnologu un pavāru apmācību profesionāli tehniskajās skolās, kā arī pasniedz mājturību; 2. Radīti vismaz 3 dažāda veida materiāli(piemēram, inforgafikas, darba lapas, testi, spēles), ko izmantot skolu programmā; 3. Apkopota informācija par projekta/projektā apskatītās tēmas publicitāti; Kopumā par aktuālo projekta tematu uzzinās iedzīvotāji un vides aizsardzības interesenti, kas lieto „homo ecos:“ un sadarbības partneru sociālos medijus, ziņu lapas u.c. kanālus.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.10.2017
Īstenotājs homo ecos:
Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046
Projekta kopējās izmaksas 13 104.26 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 13 104.26 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 11 704.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.