ZAĻAIS DZĪVESVEIDS

Reģ Nr. 1-08/221/2015

Projekta mērķis

Popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu laikrakstā Diena un interneta portālā www.diena.lv, sistemātiski publicējot rakstus par ekoloģisku un bioloģisku saimniekošanu, ražošanu, uzturu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī ikdienā sniedzot dažādus nelielus, bet noderīgus padomus videi draudzīga un zaļa dzīvesveida ievērošanai mājsaimniecībās.

Projekta uzdevumi

Ar sistemātiskām un daudzveidīgām publikācijām un padomiem rosināt plašo lasītāju loku ikdienā izturēties atbildīgi pret apkārtējo vidi, gan pievēršot uzmanību citu rīcībai, gan pašam izvēloties videi draudzīgākos risinājumus sadzīvē – ķīmisko vielu izmantošanai, atkritumu šķiršanai, bioloģiskai pārtikai, ekoloģiskai saimniekošanai, veselīgam uzturam, aktīvam dzīvesveidam u.c.

Projekta rezultāti

Kvalitatīvi sagatavotas publikācijas divas reizes nedēlā vienas A3 lapaspuses apmērā laikrakstā Diena ar piemēriem un ieteikumiem par videi draudzīgu dzīvesveidu un bioloģisku saimniekošanu, kā arī katru dienu kāds vienkāršs un noderīgs padoms ikdienas dzīvei laikraksta Diena pēdējā lapā, sadaļā „šodien”. Publicēto materiālu atspoguļojums interneta portālā www.diena.lv.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2015
Īstenotājs Dienas Nākotnes fonds
Rīga, Mūkusalas iela 15, LV-1004
Projekta kopējās izmaksas 31 474.96 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 23 606.22 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.