VELO DIENA

Reģ Nr. 1-08/219/2015

Projekta mērķis

Popularizēt videi draudzīgu un aktīvu dzīvesveidu laikrakstā Diena un interneta portālā www.diena.lv, sistemātiski publicējot un īpaši akcentējot rakstus par videi draudzīgu pārvietošanos veidu - par pārvietošanos ar velosipēdu.

Projekta uzdevumi

Ar sistemātiskām un daudzveidīgām publikācijām un padomiem rosināt plašo lasītāju loku ikdienā izturēties atbildīgi pret apkārtējo vidi un savu veselību un aktīvāk izmantot velosipēda sniegtās priekšrocības.

Projekta rezultāti

Kvalitatīvi sagatavotas publikācijas laikrakstā Diena rubrikā VELO DIENA divu A3 lapaspušu apmērā divas reizes mēnesī ar videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanu, pozitīviem piemēriem un iedzīvotāju motivēšanu aktīvāk pārvietoties ar velosipēdiem. Interneta portālā www.diena.lv izveidota interaktīva sadaļa VELO DIENA, kas koncentrēti saturēs saturēs tieši velosipēdistiem noderīgu informāciju un ļaus aktīvajiem velobraucējiem savstarpēji komunicēt un dalīties ar padomiem un ieteikumiem. Šāda veida sadaļa ieinteresēs jauniešus un mudinās vairāk pārvietoties tieši ar velosipēdu.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2015
Īstenotājs Dienas Nākotnes fonds
Rīga, Mūkusalas iela 15, LV-1004
Projekta kopējās izmaksas 16 467.20 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 350.40 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.