• Sākums >
  • Gauja - mūsu kopējais lepnums. Esi atbildīgs!

Gauja - mūsu kopējais lepnums. Esi atbildīgs!

Reģ Nr. 1-08/214/2017

Projekta mērķis

Biedrības “Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība” kodolu veido 14 Gaujas upes baseina pašvaldības, kas apvienojušās kopējam mērķim – Gaujas upes baseina ekosistēmas zinātniski pamatota uzlabošana, apsaimniekošana un tās resursu ilgstpējīga izmantošana vietējo kopienu dzīves kvalitātes vairošanai. Sabiedrības iesaiste, popularizējot videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu, ir viens no vissvarīgākajiem priekšnosacījumiem ilgtermiņa mērķu sasniegšanai. Šis projekts kalpo kā liela, visai sabiedrībai svarīga mērķa, sastāvdaļa.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot un apmācīt projekta personālu ( 5 darbinieki), kuri izpildīs projekta uzdevumu; 2. Sagatavot un saražot 5000 informatīvos bukletus, kas stāsta par videi draudzīgu atbildīgu dzīvesveidu; 3. Piedalīties 12 novadu masu pasākumos un popularizēt videi draudzīga dzīvesveida nozīmi; 4. Katra pasākuma posma apraksta un fotoreportāžas izvietošana mājaslpās un sociālajos tīklos (vismaz 12 reportāžas).

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti pieci projektā iesaistītie darbinieki; 2. Saražoti 5000 informatīvie bukleti; 3. Dalība 12 novadu masu pasākumos; 4. Pasākumu posmu attainošana mājaslpās un sociālajos tīklos (vismaz 12 reportāžās)

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2017
Īstenotājs Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrība
Līgatne, Spriņģu iela 4, LV-4110
Projekta kopējās izmaksas 16 033.60 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 889.85 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.