• Sākums >
  • Raidījumu cikls "Savā dabā"

Raidījumu cikls "Savā dabā"

Reģ Nr. 1-08/212/2018

Projekta mērķis

Projekta ilgtermiņa jeb fundamentālais mērķis ir veicināt AS Radio SWH plašās klausītāju auditorijas pastāvīgu izglītošanu un permanentas izpratnes veidošanu par atbildīgu dzīves veidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Projekta īstermiņa mērķis ir mūsdienīgas, aizraujošas un saistošas radio raidījuma platformas izveide, lai piesaistītu un noturētu klausītāju uzmanību, vides tēmu atspoguļošanā visa raidījuma cikla ietvaros.

Projekta uzdevumi

1. Raidījumu cikla “Savā dabā” koncepcijas izstrāde un realizēšana projekta norises periodā, atbilstoši 6.2. klāstītai raidījuma koncepcijai. 2. Veikt katra raidījuma kvalitatīvu ierakstu, un nodrošināt tā iekļaušanu ēterā. 3. Piesaistīt par raidījuma vadītāju un raidījuma tēmu gatavotāju – sabiedrībā zināmu, pieredzējušu, profesionālu un par vides tēmām atbildīgu, ētera personu – Aināru Rutkēviču, lai nodrošinātu mūsdienīgu, saistošu, aizraujošo, iesaistošu un interesantu raidījuma platformu, lai tās saturs tiktu maksimāli uztverts maksimāli efektīvi, izvairoties no monotonas vēlamās informācijas nodošanas ēterā, bet veidojot dinamiskus raidījuma blokus, ietveros gan dialogus, sabiedrības viedokļu atspoguļojumus, sarunas un intervijas. 4. Raidījuma identitātes veidošanas nolūkos – izstrādāt raidījuma džinglu paku. 5. Raidījuma popularitātes stiprināšanas nolūkos – nodrošināt katram raidījumam atbilstoša pašreklāmas džingla izstrādi un tā atskaņošanu ēterā 6 reizes atbilstošajā nedēļā Radio SWH ēterā. 6. Nodrošināt profesionālu projekta vadību visā projekta periodā – 5 mēnešus, tai skaitā, iesaistīto pušu koordinēšana, raidījumu ierakstu un izvietojuma ēterā uzraudzība, mājas lapas sadaļas izstrāde, regulāra papildināšana, raidījuma pašreklāmas koordinēšana, aktivitātes sociālajos tīklos. Kā arī noslēguma pētījuma koordinēšana un grāmatvedības dokumentu un atskaišu gatavošana. 7. Nodrošināt raidījuma producēšanu un ielu interviju veikšanu raidījuma satura papildināšanai.

Projekta rezultāti

1. Radio SWH ēterā izskanējuši 17 oriģināli raidījumi: piektdienās, laikā no plkst. 15:30 – 16:00 2. Izskanējuši raidījuma pašreklāmas džingli: 6x katrā no 17 projekta nedēļām, ārpus raidījuma laika, Radio SWH ēterā, darba dienās, dienas laikā no plkst. 7:00 – 19:00. Katru nedēļu pašreklāmas džingls tiek saturiski pielāgots nedēļas raidījuma tēmas popularizēšanai, piesakot tēmu, viesi un kopējo ieskatu raidījumā. Kopā projekta ietvaros pašreklāmas džingli izskanēs 102 reizes. 3. Pašreklāmas džinglos, vizuālos materiālos, piemēram, mājas lapas sadaļā, sociālo tīklu materiālos un citur – iekļauta norāde, ka raidījumu finansiāli atbalsta LVAF. 4. Katra raidījuma sasniegtā auditorija ir vismaz 23200 unikāli klausītāji pēc Kantar TNS radio pētījuma datiem, kopējā periodā sasniedzot 394400 auditoriju kontaktus.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2018
Īstenotājs Radio SWH
Rīga, Ganību dambis 24 D, LV-1005
Projekta kopējās izmaksas 16 250.13 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 11 368.10 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 10 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.