• Sākums >
  • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas stenda iekārtojums 10. starptautiskajā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstādē „Vide un Enerģija 2014”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas stenda iekārtojums 10. starptautiskajā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstādē „Vide un Enerģija 2014”

Reģ Nr. 1-08/209/2013

Projekta mērķis

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas dalība 10. starptautiskajā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstādē „Vide un Enerģija 2014”, lai izglītotu sabiedrību un izstādes dalībniekus par dažādiem starpdisciplināriem ar vidi un enerģiju saistītiem jautājumiem, par klimata pārmaiņām Latvijā, to samazināšanas iespējām un pielāgošanos klimata pārmaiņām Latvijā, tādējādi veicinot Latvijā siltumnīcefekta gāzu emisiju samazinošu pasākumu īstenošanu un pāreju uz oglekļa mazietilpīgu attīstību.

Projekta uzdevumi

10. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un Enerģija 2014” notiks 2014. gadā no 16. līdz 19. oktobrim. Projekta darba uzdevumi: 1) iznomāt 72 m2 telpas stenda ierīkošanai; 2) izgatavot, uzstādīt un aprīkot ar iekārtām stendu iznomātajā platībā; 3) sagatavot salikumu astoņiem sienas paneļiem (planšetēm); 4) apdrukāt un noformēt sienas paneļus un infoletes; 5) izstādes laikā stenda apmeklētājus un izstādes dalībniekus izglītos par dažādiem starpdisciplināriem ar vidi un enerģiju saistītiem jautājumiem, par klimata pārmaiņām Latvijā, to samazināšanas iespējām un pielāgošanos klimata pārmaiņām Latvijā, t.sk. Konkrētiem pasākumiem, tehnoloģijām, projektu piemēriem.

Projekta rezultāti

4.3. Projekta ilgtspējība, sagaidāmie rezultāti (rezultatīvie rādītāji, kurus var objektīvi pārbaudīt) : Izstādes apmeklētāji un dalībnieki varēs uzlabot savas zināšanas par klimata pārmaiņām un iespējamiem risinājumiem klimata pārmaiņu samazināšanai dažādu sabiedrības grupu un dažādu tautsaimniecības nozaru skatījumā, t.sk. konkrētiem pasākumiem, tehnoloģijām, projektu piemēriem. Sabiedrības tiks informēta par oglekļa mazietilpīgas attīstības iespējām un ko katrs pats var darīt, lai samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisijas un pielāgotos klimata pārmaiņām. Tiks nodrošināta Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektu pozitīvās pieredzes izplatīšana. Ministrija piedalās izstādē „Vide un Enerģija” kopš 2005. gada. Izstāde “Vide un Enerģija” ir lielākais pasākums Baltijā energoefektivitātes un vides tehnoloģiju jomā, kas 2013. gadā pulcēja 114 dalībniekus no 13 valstīm. 2013. gadā izstādi apskatīja 24749 apmeklētāji. Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Rīgas enerģētikas aģentūru.

Vadlīnija Vides un dabas resursu izpēte, novērtēšana un atjaunošana
Realizācijas laiks 30.12.2014
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 8 133.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 133.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 062.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.