• Sākums >
  • Pētījums par nolietoto riepu apsaimniekošanos efektīvāko modeli Latvijā

Pētījums par nolietoto riepu apsaimniekošanos efektīvāko modeli Latvijā

Reģ Nr. 1-08/207/2020

Projekta mērķis

Projekta mērķis: veikt pētījumu, lai izvērtētētu, kurš no nolietoto riepu apsaimniekošanas modeļiem Latvijā ir visefektīvākais. Pētījums nepieciešams, lai atbilstoši tā rezultātiem varētu veikt grozījumus normatīvajos aktos.

Projekta uzdevumi

1. Iepirkuma procedūras īstenošana vai tirgus izpēte un cenu aptaujas veikšana. 2. Pētījums par nolietoto riepu apsaimniekošanos efektīvāko modeli Latvijā: 2.1. Veikt pētījumu, kurā tiek analizēts un pamatots, kurš no nolietoto riepu apsaimniekošanas modeļiem Latvijā ir visefektīvākais. Nodrošināt tiešsaistes semināru plašākai nozarei par pētījuma rezultātiem. 2.2. Pētījuma izstrāde, atbilstoši saņemtajiem komentāriem no nozares, lai būtu pamatots, kurš ir efektīvākais nolietu riepu apsaimniekošanas modelis Latvijā.

Projekta rezultāti

1. Izstrādāts iepirkums / tirgus izpētes dokumentācija un tehniskā specifikācija, veikta iepirkuma/ tirgus izpētes procedūra, izvēlēti potenciālie pretendenti un noslēgti līgumi darba uzdevumu izpildei. 2. Pētījums par nolietoto riepu apsaimniekošanos efektīvāko modeli Latvijā: 2.1. Izstrādāts un VARAM Vides aizsardzības departamentam iesniegts pētījuma projekts. Nodrošināts tiešsaistes seminārs plašākai nozarei par pētījuma rezultātiem. 2.2. Izstrādāts un VARAM Vides aizsardzības departamentam iesniegts pētījuma gala nodevums par nolietoto riepu apsaimniekošanos efektīvāko modeli Latvijā.

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 30.12.2021
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 9 680.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 680.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 712.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.