• Sākums >
  • Vides akcija ģimenēm „Padzīvosim zaļi!”

Vides akcija ģimenēm „Padzīvosim zaļi!”

Reģ Nr. 1-08/207/2015

Projekta mērķis

Veicināt, attīstīt, popularizēt eksakto un dabas zinātņu apguvi ģimenēm ar bērniem un jauniešiem: 1. Sekmēt skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu interesi par norisēm dabā; 2. Sekmēt ģimeņu ar bērniem aktīvu atpūtu dabā; 3. Pilnveidot iedzīvotāju izpratni par apkārtējo vidi un dabas likumsakarībām; 4. Veicināt izpratni par dabas aizsardzību Kuldīgas novadā.

Projekta uzdevumi

1. Sarīkot vides izziņas akciju „Padzīvosim zaļi!” Kuldīgā. 2. Akcijas ietvaros sarīkot 10 dažādas vides izziņas ābeces, kurās dalībnieki apgūs jaunas zināšanas. 3. Akcijas ietvaros noorganizēt programmu „Aktīva atpūta dabā”. 4. Akcijas ietvaros noorganizēt programmu „Daba iedvesmo”.

Projekta rezultāti

1. Veicināta izpratne par dabas aizsardzību Kuldīgas novadā, sarīkojot 1 vides izziņas akciju „Padzīvosim zaļi!” Kuldīgā. 2. Sekmēta skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu interese par norisēm dabā sarīkojot 10 dažādas vides izziņas ābeces un īstenojot aktivitāti „Daba iedvesmo”. 3. Īstenota izglītošana par dzīvo resursu saglabāšanas nozīmi, noorganizējot 10 dažādas vides izziņas ābeces ģimenēm ar bērniem, kas sekmē iedzīvotāju izpratni un zināšanas. 3. Pilnveidota iedzīvotāju izpratne par apkārtējo vidi un dabas likumsakarībām, sarīkojot 1 izglītojošu aktivitāti „Aktīva atpūta dabā” un sniedzot informāciju par vismaz 5 aktīvās atpūtas piedāvājumiem un iespējām Kurzemes reģionā. 5. 6. Vismaz 3000 Kuldīgas novada iedzīvotāji un viesi ieguvuši izpratni par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmi. 7. Vismaz 500 bērni un jaunieši piedalījušies vides izziņas ābecēs, tādējādi sekmējot interesi par norisēm dabā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.07.2015
Īstenotājs K.P.C.J.
Kuldīga, Liepājas iela 26 A-3, LV-3301
Projekta kopējās izmaksas 10 100.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 575.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 575.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.