Žurnāls IEVA DZĪVO ZAĻI

Reģ Nr. 1-08/203/2018

Projekta mērķis

Projekta īstermiņa mērķis. Sagatavot un izdot 4 reizes gadā pirmo zaļā dzīvesstila žurnālu Latvijā, kas ar kvalitatīviem, lasītājiem saistošiem rakstiem, praktiskiem piemēriem, padomu izklāstiem gan tekstā, gan attēlos, vides aizsardzības tēmas pasniegtu pēc iespējas viegli uztveramā veidā uzrunājot plašu auditoriju. Projekta ilgtermiņa mērķis. Žurnāla IEVA DZĪVO ZAĻI ilgtermiņa mērķis ir pēc iespējas lielāku lasītāju loku pievērst ilgtspējīgai saimniekošanai gan pilsētu dzīvokļos, gan lauku mājās. Veidot priekšstatu, kā rīkoties videi draudzīgi, radīt vēlmi jaunos ieradumus turpināt ne tikai pašiem, bet arī izglītot un pievērst tiem bērnus.

Projekta uzdevumi

1. Pavasara, vasaras, rudens un ziemas žurnālu IEVA DZĪVO ZAĻI saturu veidošana - interviju, pētījumu, ziņu, fotoreportāžu, redaktūras, dizainu, maketēšanas u.c. ar žurnāla literāro un vizuālo sagatavošanu saistīto pasākumu veikšana. 2.Mārketinga un publicitātes kampaņas realizēšana, atgriezeniskās saites veidošana. 3. 2018. gadā 4 žurnālu nr. IEVA DZĪVO ZAĻI izdošana un izplatīšana tirdzniecībā visā Latvijā. 4. Projekta pašnovērtējuma veikšana.

Projekta rezultāti

1. Sagatavots un izdots pavasara žurnāls IEVA DZĪVO ZAĻI 10 000 tirāžā, izplatīts visā Latvijā. 2. Sagatavots un izdots vasaras žurnāls IEVA DZĪVO ZAĻI 10 000 tirāžā, izplatīts visā Latvijā. 3. Sagatavots un izdots rudens žurnāls IEVA DZĪVO ZAĻI 10 000 tirāžā, izplatīts visā Latvijā. 4. Sagatavots un izdots ziemas žurnāls IEVA DZĪVO ZAĻI 10 000 tirāžā, izplatīts visā Latvijā. 5. Ar žurnāliem IEVA DZĪVO ZAĻI uzrunāta mērķauditorija no 25 līdz 60 plus gadu vecumam, pārsvarā sievietes, ģimenes ar bērniem.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.12.2018
Īstenotājs Žurnāls Santa
Rīga, Stabu iela 34, LV-1880
Projekta kopējās izmaksas 32 996.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 27 996.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 17 327.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.