• Sākums >
  • Integrētās komunikācijas pasākumu kopums atkritumu samazināšanai dabas objektos

Integrētās komunikācijas pasākumu kopums atkritumu samazināšanai dabas objektos

Reģ Nr. 1-08/201/2018

Projekta mērķis

Īstermiņa: Atkritumu apjoma samazināšanās dabas objektos. Ilgtermiņa: Izglītota un atbildīga sabiedrība par patēriņu un atkritumu pārvaldību, videi draudzīgu tūrismu.

Projekta uzdevumi

1. Izvēlēties 10 dabas objektus kampaņas info stendu novietošanai, balstoties faktos pamatotā informācijā. 2. Veikt tirgus izpēti/cenu aptauju aģentūras un info stendu izgatavotāju izvēlei. 3. Kampaņas plāna un vēstījuma izveide un vizuālās identitātes zīmes radīšana, iesaistoties aģentūrai, DAP un PDF ekspertiem. 4. Nodrošināt kampaņas īstenošanu atbilstoši kampaņas plāna, projekta mērķim. 5. Pašnovērtējuma, projekta kopsavilkuma un regulāru atskaišu sagatavošana un finanšu pārraudzība.

Projekta rezultāti

1. Atlasīti un pamatoti izvēlēti 10 dabas objekti, kuros tiks uzstādīti info stendi. 2. Veikta aģentūras un stendu izgatavotāju atlase (veikts iepirkums), noslēgti līgumi. 3. Radīta skaidra, efektīva kampaņa, vizuālā identitātes zīme, kas ir atpazīstama arī pēc projekta beigām. 4. Realizēta kampaņa - uzstādīti 10 info stendi, norisinājusies efektīva/pamanāma kampaņa idejas paušanai. 5. Veikts pašnovērtējums, projekta kopsavilkums, atskaites un nosūtītas LVAFA.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.12.2018
Īstenotājs Pasaules Dabas fonds
Rīga, Elizabetes iela 8-4, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 23 295.36 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 23 295.36 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 11 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.