• Sākums >
  • Vides izglītības nometnes organizēšana Priekules novada bērniem un jauniešiem

Vides izglītības nometnes organizēšana Priekules novada bērniem un jauniešiem

Reģ Nr. 1-08/201/2015

Projekta mērķis

Sniegt iespēju Priekules novada bērniem un jauniešiem organizēti pavadīt vasaras brīvlaika dienas vides izglītības nometnē, lai veicinātu izpratni par vidi un dabu, tās problēmām un motivētu aktīvai darbībai vides aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

- diennakts nometnes noorganizēšana, norises ilgums- 3 dienas, - lai pēc iespējas veicinātu izpratni par vidi un tai tuvinātu, nometnes norise ir organizējama ārpus parastā komforta līmeņa, respektīvi, tā organizējama dabā, t.sk., arī nakšņošana, - dabas izzināšana bērnam/jaunietim interesantā veidā, lai zināšanas par vidi tiktu uzņemtas nepiespiesti, proti, dabas izzināšana, pārvietojoties ar laivām un riteņiem, - nometnes laikā iztirzājamās tēmas: Priekules novada fauna un flora, tās aizsardzība, cilvēka ietekme uz klimata izmaiņām, līdzpastāvēšana, - nometnes laikā apskatāmi Priekules novadā esošie objekti, kuri visuzskatāmāk parāda vides tēmu aktualitāti.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēta diennnaksts nometne- 1 gab. 2. Nometnes norises ilgums- 3 diennaktis. 3. Nometnes aktivitātēs piedalījušos bērnu un jauniešu skaits- 25 gab. 4. Dalībnieki nometnes laikā iepazīstināti ar šādām vides tēmām: Priekules novada fauna un flora, tās aizsardzība, cilvēka ietekme uz klimata izmaiņām, līdzpastāvēšana. 5. Vides izglītības un audzināšanas aktivitāšu īpatsvars no kopējām noorganizētās nometnes programmas aktivitātēm – 57,66%. 6. Nometnes aktivitātēs iesaistītā personāla skaits- 7 gab. 7. Nometnes laikā bērniem un pavadošajam personālam nodrošināto ēdienreižu skaits- 12 gab. 8. Bērnu pārvadāšanai ekskursiju laikā nodrošināts transports- 1 gab. 9. Nometnes norisei nomāts inventārs: 1. 10 trīsvietīgas laivas, 30 glābšanas vestes, 2. 30 velosipēdi, 30 ķiveres, 3. 10 trīsvietīgas teltis, 30 guļammaisi, 4. 2 upes gultnes skeneri un 2 putnu novērošanas ierīces. 10. Nometnes norisei iegādāts inventārs/materiāli: 1. vienreizlietojamās glāzes, 200 gab. 2. 2 cirvji, 3. 270 litri dzeramā ūdens, 4. 2 gaismekļi 5. 1 volejbola bumba, 6. 1 futbola bumba. 11. Projekta iesniedzēja mājas lapā internet publicēto rakstu par projekta norisi skaits- 2 gab. 12. Novadīts projekts- 1 gab.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.07.2015
Īstenotājs Priekules vidusskola
Priekule, Priekules novads, Aizputes iela 1, LV-3434
Projekta kopējās izmaksas 4 150.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 735.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 735.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.