• Sākums >
  • Cilvēks un vide senāk un mūsdienās

Cilvēks un vide senāk un mūsdienās

Reģ Nr. 1-08/191/2015

Projekta mērķis

Projekta mērķis – veicināt bērnu un jauniešu ar invaliditāti, t.sk. ar garīgās attīstības traucējumiem vides izglītību un audzināšanu.

Projekta uzdevumi

• Ar radošas nometnes palīdzību veicināt bērnu un jauniešu ar invaliditāti, t.sk. ar garīgās attīstības traucējumiem atbildīgu dzīvesveidu, popularizēt aktīvas un lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī sporta aktivitātes dabā; • Popularizēt ekotūrismu Latvijā, izsttaigājot un fotografējot ar nometnes dalībniekiem dažādus Dabas taku maršrutus Ķemeru nacionālajā parkā; • Apzināt tradicionālo kultūru un tās mantojumu, kā arī efektīvu vides resursu izmantošanu un taupību senāk un mūsdienās; • Veicināt sabiedrības izpratni par dabas un vides aizsardzības un resursu taupības nepieciešamību ar izveidotās foto izstādes starpniecību Jūrmalas pilsētas internātpmatskolas, pašvaldības un NVO telpās; • Veikt projekta publicitātes pasākumus sabiedrības informēšanai.

Projekta rezultāti

Projekta rezultātā 20 bērni un jaunieši ar invaliditāti, t.sk. ar garīgās attīstības traucējumiem būs piedalījušies vides izglītības un audzināšanas nometnē, apgūstot atbildīgu dzīvesveidu un veidojot izpratni par dabas aizsardzības nepieciešamību. Tiks apzināti Dabas taku maršruti Ķemeru Nacionālajā parkā. Tiks uzņemtas vairāk kā 200 fotogrāfijas par vides un dabas aizsardzības tēmu, no kurām, atlasot labākās 12-15, tiks sagatavota foto izstāde.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2015
Īstenotājs jūrmalas pilsētas internātpamatskola
Jūrmala, Dzirnavu iela 50, LV-2011
Projekta kopējās izmaksas 10 313.26 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 113.26 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.