• Sākums >
  • Dabas izziņa Rēzeknes novada Lūznavas muižas parkā

Dabas izziņa Rēzeknes novada Lūznavas muižas parkā

Reģ Nr. 1-08/188/2016

Projekta mērķis

Pievērst dažāda vecuma iedzīvotāju grupu uzmanību un radīt interesi par dabā esošajām vērtībām, to aizsardzībai un saglabāšanai.

Projekta uzdevumi

Brošūras un grāmatzīmes ar QR koda uzmetuma izveide Brošūras un grāmatzīmes ar QR kodu teksta uzmetuma tulkošana divās valodās Brošūras un grāmatzīmes ar QR kodu maketa izstrāde, tā iespiešana un pavairošana Projekta publicitātes pasākumi

Projekta rezultāti

Izstrādāts informatīvi izglītojošs un kartogrāfiskā materiāla uzmetums ar Lūznavas muižas parkā esošo dabas bagātību nozīmīgākajiem objektiem – orientēšanās punktiem. Šiem orientēšanās punktiem pielāgota un izstrādāta vides izziņas spēle. Izveidots grāmatzīmes uzmetums ar QR kodu. Iztulkots izstrādātā informatīvi izglītojošā un kartogrāfiskā materiāla ar Lūznavas muižas parkā esošo dabas bagātību nozīmīgākajiem objektiem un grāmatzīmes ar QR koda uzmetums angļu un krievu valodās Sagatavots informatīvi izglītojošā un kartogrāfiskā materiāla un grāmatzīmes ar QR kodu makets, veikta tā iespiešana un pavairošanas 1000 eksemplāros, trīs valodās. Nodrošināti projekta publicitātes pasākumi: - sagatavota preses relīze par projektu un tā rezultātiem un ievietota šādās mājas lapās www.rezeknesnovads.lv, www.daba.gov.lv un https://www.facebook.com/luznavasmuiza. - Elektroniski izsūtīta informācija par iespēju izmantot projekta ietvaros izstrādāto materiālu tūrisma informācijas sniedzējiem (mērķis - informēt Lūznavas muižas apmeklētājus), Rēzeknes pilsētas un Rēzeknes novada Izglītības pārvaldei (mērķis - informēt novada izglītības iestādes) par interesantu iespēju ar orientēšanās sporta metodi iepazīties ar Rēzeknes novada Lūznavas muižas parkā esošajām dabas bagātībām, to aizsardzību un saglabāšanu. - Projekta ietvaros izveidotie un sagatavotie materiāli izvietoti Lūznavas muižā (mērķis - muižas apmeklētājiem piedāvāt dabas izziņas un orientācijas iespējas Lūznavas muižas parkā). - Izstrādātas grāmatzīmes, kas tiks dalītas un kalpos kā reklāmas elements, uz tām būs informācija par šī projekta ietvaros radīto iespēju un QR kodu, kas sniegs iespēju, izmantojot mobilās ierīces, šī projekta ietvaros izstrādāto brošūru ielādēt arī elektroniskā veidā. - Sagatavots panorāmas video par parka teritoriju.

Vadlīnija Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība
Realizācijas laiks 30.11.2016
Īstenotājs Rēzeknes novada pašvaldība
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601
Projekta kopējās izmaksas 6 035.54 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 130.21 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 130.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.