• Sākums >
  • Vides nometne „Mēs dabā, daba mums apkārt 2015!”

Vides nometne „Mēs dabā, daba mums apkārt 2015!”

Reģ Nr. 1-08/187/2015

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veicināt vides izglītību un audzināšanu bērniem un jauniešiem ar invaliditāti, organizējot 3 dienu diennakts nometni, kur radošā veidā, ar dažādiem uzdevumiem tiks veicināta bērnu un jauniešu izpratne par vidi, dabu un tās problēmām, kā arī attīstītas bērnu un jauniešu komunikācijas un sadarbības prasmes.

Projekta uzdevumi

Bērniem un jauniešiem, kuriem ir ierobežotas iespējas piedalīties ārpusskolas un sabiedriskās aktivitātēs dēļ to veselības stāvokļa, zināšanas par vides jautājumiem ir zemas. Projekta uzdevums ir bērniem un jauniešiem ar invaliditāti caur projekta ietvaros plānotajiem uzdevumiem un aktivitātēm nodrošināt vides izglītību un audzināšanu. Problēma tiks risināta, veidojot mērķgrupas saskarsmi ar dabu un padziļinātu izpratni par dažādiem vides jautājumiem. Projekta nometnes katra diena tiek veltīta konkrētai tēmai, tādējādi nodrošinot dažādu vides tēmu apzināšanu no speciālistiem, gan praktisku uzdevumu veikšanu. 2014. gadā ar LVAF atbalstu īstenotā nometnes programma tika atzīta par efektīvu un inovatīvu no dažādu vides ekspertu un sociālo darbinieku puses, tādēļ 2015. gada nometnes programma tiek atkārtota un īstenota citiem mērķgrupas dalībniekiem.

Projekta rezultāti

Nometnes rezultātā 20 bērni un jaunieši ar invaliditāti būs paaugstinājuši izpratni par vides jautājumiem un problēmām. Nometnes dalībnieki būs piedalījušies 10 vides izglītības nodarbībās.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 28.08.2015
Īstenotājs Palīdzēsim.lv
Rīga, Jauniela 21-1, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 8 231.73 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 6 597.47 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 957.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.