• Sākums >
  • Dabas izzināšana bez šķēršļiem

Dabas izzināšana bez šķēršļiem

Reģ Nr. 1-08/184/2015

Projekta mērķis

Noorganizēt vides izziņas un savvaļas terapijas diennakts nometni (piecas diennaktis) bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām (10 dalībnieki) dabas parkā „Silene” esošajā Daugavpils Universitātes (DU) Studiju un pētniecības centrā „Ilgas”.

Projekta uzdevumi

1. Aprobēt nometnes programmu kopā ar rehabilitācijas speciālistiem (rehabilitācijas speciālisti tiks piesaistīti veicot cenu aptauju). 2. Kopā ar nevalstiskajām organizācijām, kas apvieno bērnu ar īpašām vajadzībām vecākus – „AKONIT” un DAC „Mūsu Pasaule” izvēlēties un nokomplektēt nometnes dalībnieku grupu ( 6-17 gadus veci bērni un jaunieši). 3. Noorganizēt vides izziņas nometni Daugavpils Universitātes Studiju un pētniecības centrā „Ilgas” (5 diennaktis), kopējais dalībnieku skaits – 10 (katram dalībniekam vismaz viena pavadošā persona). 4. Sagatavot un noorganizēt noslēguma pasākumu nometnes dalībniekiem par nometnes tēmām. 5. Sagatavot ieteikumus savvaļas terapijas izmantošanā komunikācijā ar šādiem bērniem un jauniešiem.

Projekta rezultāti

1. Nometnes programma aprobēta, piedaloties rehabilitācijas speciālistiem. 2. Kopā ar nevalstiskajām organizācijām, kas apvieno bērnu ar īpašām vajadzībām vecākus – „AKONIT” un DAC „Mūsu Pasaule” izvēlēta un nokomplektēta nometnes dalībnieku grupa ( 6-17 gadus veci bērni un jaunieši). 3. Noorganizēta vides izziņas nometne Daugavpils Universitātes mācību bāzē „Ilgas” (5 diennaktis), kopējais dalībnieku skaits – 10 (katram dalībniekam vismaz viena pavadošā persona). 4. Sagatavots un noorganizēts noslēguma pasākums nometnes dalībniekiem par nometnes tēmām. 5. Sagatavoti ieteikumi savvaļas terapijas izmantošanā komunikācijā ar šādiem bērniem un jauniešiem.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2015
Īstenotājs Daugavpils Universitātes Dabas izpētes un vides izglītības centrs
Daugavpils, Vienības iela 13, LV-5401
Projekta kopējās izmaksas 8 354.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 6 220.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 410.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.