• Sākums >
  • Vides izglītības nometne ES UN DABA

Vides izglītības nometne ES UN DABA

Reģ Nr. 1-08/180/2015

Projekta mērķis

Noorganizēt diennakts vides izglītības nometni Tērvetes novada Tērvetes novada 20 bērniem un jauniešiem, tai skaitā 12 bērniem ar invaliditāti, veicinot interesi par vides jautājumiem.

Projekta uzdevumi

- sagatavot un noorganizēt diennakts vides izglītības nometni Tērvetes novada 20 bērniem un jauniešiem, tai skaitā 12 bērniem ar invaliditāti; - sagatavot un novadīt 7 radošās nodarbības: „Kas aug un dzīvo pļavā?”, „Kas aug un dzīvo upē?”, „Kas aug un dzīvo ezerā?”, „Kas aug un dzīvo mežā?”, „Reinas zirgi”, „Dabas veltes mākslā” un „”Šķiro atbildīgi!”; - veidot izpratni par nedzīvās un dzīvās dabas saistību, par cilvēka un dabas mijiedarbību, tās problēmām un motivēt aktīvai darbībai vides aizsardzībā; - veidot dabu saudzējošas uzvedības un darbības prasmes; - pilnveidot Tērvetes novada bērnu un jauniešu pētnieciskā darba, sadarbības un komunikācijas prasmes; - veicināt Tērvetes novada bērnu un jauniešu iesaistīšanos lietderīga brīvā laika pavadīšanā; - informēt sabiedrību par projekta aktivitātēm.

Projekta rezultāti

1. Sagatavota un noorganizēta viena diennakts vides izglītības nometne Tērvetes novada 20 bērniem un jauniešiem, tai skaitā 12 bērniem ar invaliditāti. 2. Sagatavotas un novadītas 7 radošās nodarbības: „Kas aug un dzīvo pļavā?”, „Kas aug un dzīvo upē?”, „Kas aug un dzīvo ezerā?”, „Kas aug un dzīvo mežā?”, „Reinas zirgi”, „Dabas veltes mākslā” un „”Šķiro atbildīgi!”. 3. Tērvetes novada 20 bērni un jaunieši iepazīstināti ar dažādām vides izglītības jomām. 4. Izstrādāts 1 nodarbību materiālu komplekts – izdales materiāli par dabas saudzēšanu, aizsargāšanu, par cilvēka un dabas mijiedarbību. 5. Izveidota 1 nometnē tapušo darbu izstāde. 6. Izstrādātas un ievietotas publikācijas Tērvetes novada informatīvajā izdevumā „Laikam Līdzi” un Tērvetes novada mājas lapā, tādejādi iepazīstinot plašāku sabiedrību ar projekta aktivitātēm (3 publikācijas).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 10.07.2015
Īstenotājs Tērvetnieki
Tērvetes skola, Tērvetes pag., Tērvetes nov., LV-3730
Projekta kopējās izmaksas 5 052.52 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 490.19 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.