• Sākums >
  • 12 stāsti par dabu bērnu žurnālā SPICĪTE

12 stāsti par dabu bērnu žurnālā SPICĪTE

Reģ Nr. 1-08/17/2013

Projekta mērķis

Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vides izglītība un audzināšana, kā arī Latvijā aktuālo vides problēmu atspoguļošana bērniem saprotamā un uztveramā formā. Projekts domāts kā palīgmateriāls pirmsskolas iestāžu pedagogiem un sākumskolas skolēniem dabaszinības priekšmeta labākā apguvē.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevums veicināt bērnos izpratni par dabas daudzveidību, kā arī cilvēka un vides mijiedarbību. Sagatavot, publicēt un izplatīt vides izglītības un audzināšanas projektu „12 stāsti par dabu žurnālā SPICĪTE”, kas iznāk reizi mēnesī (12 reizes gadā), numura tirāža ir 5 500 eksemplāri. Iesaistīt mērķa auditoriju aktīvā klātienes un neklātienes dialogā ar projekta autoriem - Latvijas Dabas muzeja un Rīgas Zooloģiskā dārza speciālistiem – projekta ikmēneša un noslēguma konkursā.

Projekta rezultāti

Katru mēnesi saņemot žurnālu SPICĪTE, mērķa auditorija iegūs informāciju un papildinās savas zināšanas par projekta ietvaros atspoguļotajiem tematiem. Papildus tam, žurnāla lasītāji tiks rosināti iesaistīties dabas procesu vērošanā un savu novērojumu atzīmēšanā, tādejādi kļūstot par aktīviem zināšanu un pieredzes guvējiem. Lai bērni būtu motivēti aktīvi pielietot un nostiprināt projekta sniegtās zināšanas un informāciju, sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju un Rīgas Zooloģisko dārzu notiks ikmēneša konkursi, kas noslēgsies ar projekta noslēguma pasākumu Latvijas Dabas muzejā 2013. gada decembrī.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2013
Īstenotājs SERVET
Rīga, Dammes iela 1-144, LV-1069
Projekta kopējās izmaksas 25 124.22 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 11 921.05 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.