• Sākums >
  • Nometne „Vides pētnieki”

Nometne „Vides pētnieki”

Reģ Nr. 1-08/173/2015

Projekta mērķis

Atbilstoši projekta mērķauditorijas specifikai, izglītot bērnus un jauniešus vides jautājumos, palīdzēt izjust sevi kā dabas daļu un veidot jaunu attieksmi pret dabu un apkārtējo vidi ilgtermiņā. Attīstīt bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām radošās spējas, personības izaugsmi un veselības uzlabošanos.

Projekta uzdevumi

Uzdevums – veicināt izpratni par dabas aizsardzību un tās saglabāšanu, parādot, kā vienkāršā veidā ikviens nometnes dalībnieks var savā ikdienā būt atbildīgs un ar savu rīcību palīdzēt saudzēt dabas resursus.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēta vides izglītības nometne kopumā 20 bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām vecumā no 12-18 gadiem laikā no 2015.gada24.augusta līdz 29.augustam ieskaitot. 2. Nodrošināts daudzveidīgs, kvalitatīvs un atraktīvs nometnes saturs, izstrādāts un ieviests ar vides izglītības ekspertu līdzdalību. 3. Nometnes nodarbības veidotas uz atklājumiem un bērnu līdzdarbošanos, izmantojot daudzveidīgas, interaktīvas, konkrētai mērķauditorijai piemērotas metodes. 4. Veicināta nometnes dalībnieku izpratne par dabu, dabas norisēm,dabas aizsardzību un tās saglabāšanu un praksē parādīts, kā vienkāršā veidā ikviens nometnes dalībnieks var savā ikdienā būt atbildīgs un ar savu rīcību palīdzēt saudzēt dabas resursus. Uzkrāta pieredze un pārliecība. 5. Ņemot vērā mērķauditorijas specifiku, nometnes laikā notiek arī reitterapijas nodarbības, izmantojot jāšanu uz zirga un nodarbības SPA basainā katram dalībniekam divas reizes. 6. Ne mazāk svarīgi, ka nometnē palīdzību bērniem invalīdiem, sniegs arī vairāki veseli jaunieši, gan intelektuālajās, gan sportiskajās nodarbēs. 7. Iegūtas prasmes dabas materiālu izmantošanā ikdienā. 8. Katrs nometnes dalībnieks saņems Sasniegumu grāmatiņu, kurā katru dienu tiek fiksētas no jauna iegūtās zināšanas un paveiktie labie darbiņi. 9. Nometnes aktivitātes vērstas uz mērķauditorijas izglītošanu un audzināšanu ilgtermiņā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2015
Īstenotājs VALMIERAS SPORTA KLUBS
Valmiera, Rīgas iela 91, LV-4201
Projekta kopējās izmaksas 7 810.85 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 030.85 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 030.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.