• Sākums >
  • Komunikāciju apmācības dabas aizsardzības speciālistiem

Komunikāciju apmācības dabas aizsardzības speciālistiem

Reģ Nr. 1-08/166/2017

Projekta mērķis

Dabas aizsardzības speciālistu zināšanu pilnveidošana sabiedrisko attiecību jomās, lai nodrošinātu kvalitatīvu, vienotu un nepārprotamu ziņojumu sagatavošanu un sniegšanu dažādām mērķa auditorijām par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas un dabas aizsardzības aktualitātēm Latvijā.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot sabiedrisko attiecību apmācību programmu Dabas aizsardzības pārvaldes un dabas aizsardzības organizāciju speciālistiem; 2. Organizēt 8 apmācību kursu par dažādam sabiedrisko attiecību jomām, katrā ietverot teorētiskas un praktiskas nodarbības, izdales materiālus; 3. Apmācīt vismaz 30 dabas aizsardzības speciālistus dažādās sabiedrisko attiecību jomās, no kuriem vismaz 25 ir Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki, Dabas aizsardzības pārvaldes projektu darbinieki un vismaz 5 nevalstisko dabas aizsardzības organizāciju pārstāvji.

Projekta rezultāti

1. Sagatavota un savstarpēji apstiprināta ar Dabas aizsardzības pārvaldi sabiedrisko attiecību apmācību programmu un atsevišķu tēmu aplūkojamie jautājumi Dabas aizsardzības pārvaldes un dabas aizsardzības organizāciju speciālistu apmācībām; 2. Īstenots 8 apmācību kurss, kurā ietvertas šādas sabiedrisko attiecību jomas: - Sabiedriskās attiecības un dabas aizsardzība (1. apmācība); - Mediji un vides aktualitāte (2. apmācība); - Sociālie mediji, no stratēģijas līdz praksei (3. apmācība); - Ziņas izveide un nodošana (4. apmācība); - Uzstāšanās māksla (5. apmācība); - Iekšējā komunikācija (6. apmācība); - Mediju treniņš (7. apmācība); - Krīzes komunikācija (8. apmācība). 3. Apmācībās piedalījušies vismaz 30 dabas aizsardzības speciālisti, no kuriem vismaz 25 ir Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki, Dabas aizsardzības pārvaldes projektu darbinieki un vismaz 5 nevalstisko dabas aizsardzības organizāciju pārstāvji.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 01.04.2018
Īstenotājs Pasaules Dabas fonds
Rīga, Elizabetes iela 8-4, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 18 307.97 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 18 307.97 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 18 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.