• Sākums >
  • Profesionālo zināšanu un prasmju attīstīšana notekūdeņu apsaimniekošanas jomā VVD reģionālo vides pārvalžu speciālistiem

Profesionālo zināšanu un prasmju attīstīšana notekūdeņu apsaimniekošanas jomā VVD reģionālo vides pārvalžu speciālistiem

Reģ Nr. 1-08/162/2020

Projekta mērķis

Nodrošināt vides aizsardzības prasību izpildi attīstot kontrolējošo iestāžu profesionālās zināšanas un prasmes saskaņā ar VPP2020.

Projekta uzdevumi

1. Nodrošināt Projekta vadību veicot plānošanu, organizēšanu, uzraudzību un kontroli lai sasniegt izvirzītos rezultātus noteiktos termiņos ar noteiktiem resursiem. 2. Izstrādāt trīs apmācības kursu moduļus (2 dienu teorija – attālināti, 1 diena praktiskās nodarbības – klātiene, 1 diena noslēguma nodarbība - attālināti) un sagatavot prezentācijas. 3. Izstrādāt metodiskos materiālus kursu klausītājiem PDF failu formātā un izsūtīt tos elektroniski pirms kursu sākuma. 4. Nodrošināt lekcijas un praktiskās nodarbības Daugavpilī un Jelgavā sešu VVD reģionālo pārvalžu ekspertiem un inspektoriem. 5. Informācijas izvietošanu DU un VVD mājaslapās.

Projekta rezultāti

1. Izstrādāti trīs apmācības kursu moduļi (teorija, prakse, lauka studijas) un sagatavotas prezentācijas. 2. Izstrādāti metodiskie materiāli, kurus klausītāji varēs izmantot arī pēc kursu beigām. 3. Nodrošinātas lekcijas un praktiskās nodarbības.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.06.2021
Īstenotājs Daugavpils Universitāte
Daugavpils, Vienības 13, LV-5400
Projekta kopējās izmaksas 15 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 000.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.