• Sākums >
  • Vides izziņas akcija Kurzemes reģiona iedzīvotājiem „Zaļi - tas ir daudzkrāsaini”

Vides izziņas akcija Kurzemes reģiona iedzīvotājiem „Zaļi - tas ir daudzkrāsaini”

Reģ Nr. 1-08/159/2017

Projekta mērķis

Īstermiņa: 1. Sekmēt skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu interesi par norisēm dabā; 2. Sekmēt ģimeņu ar bērniem aktīvu atpūtu dabā; 3. Pilnveidot iedzīvotāju izpratni par apkārtējo vidi un dabas likumsakarībām; 4. Veicināt izpratni par dabas aizsardzību Kurzemes reģionā. Ilgtermiņa: Veicināt izpratni par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmi dabas aizsardzībā; Popularizēt eksakto un dabas zinātņu apguvi ģimenēm ar bērniem, skolēniem un jauniešiem.

Projekta uzdevumi

1. Sarīkot 3 vides izziņas akcijas Kurzemes reģiona iedzīvotājiem „Zaļi - tas ir daudzkrāsaini” Kuldīgā, Saldū un Alsungā. 2. Akcijas ietvaros sarīkot 22 dažādas vides izziņas darbnīcas, kurās dalībnieki apgūs jaunas zināšanas. 3. Akcijas ietvaros noorganizēt programmu „Aktīva atpūta dabā”. 4. Akcijas ietvaros noorganizēt programmu „Daba iedvesmo”.

Projekta rezultāti

1. Veicināta izpratne par dabas aizsardzību Kurzemes reģionā, sarīkojot 3 vides izziņas akcijas „Zaļi - tas ir daudzkrāsaini” Kuldīgā; Saldū un Alasungā. 2. Sekmēta skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu interese par norisēm dabā, akciju ietvaros sarīkojot 22 dažādas vides izziņas darbnīcas un īstenojot aktivitāti „Daba iedvesmo”. 3. Veikts izglītojošs darbs par dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmi, noorganizējot 22 dažādas vides izziņas darbnīcas ģimenēm ar bērniem un skolēniem, kas sekmē iedzīvotāju izpratni un zināšanas. 4. Pilnveidota iedzīvotāju izpratne par apkārtējo vidi un dabas likumsakarībām, sarīkojot 1 izglītojošu aktivitāti „Aktīva atpūta dabā” un sniedzot informāciju par vismaz 5 aktīvās atpūtas piedāvājumiem un iespējām Kurzemes reģionā. 5.Vismaz 3000 Kurzemes reģiona iedzīvotāji un viesi ieguvuši izpratni par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas nozīmi. 7. Vismaz 550 bērni un jaunieši no Kurzemes piedalījušies vides izziņas darbnīcās, tādējādi sekmējot interesi par norisēm dabā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.10.2017
Īstenotājs Kultūras projektu koordinācijas centrs
Kuldīga, Raiņa iela 21, LV-3301
Projekta kopējās izmaksas 16 693.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 200.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 200.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.