Radi vidi pats

Reģ Nr. 1-08/153/2018

Projekta mērķis

Projekta īstermiņa mērķis – saistošās aktivitātēs un pasākumos iesaistīt jauniešus otrreiz pārstrādājamo materiālu izmantošanā ikdienā, radīt praktisku pieredzi un zināšanas par dabas un klimata pārmaiņām. Projekta ilgtermiņa mērķis – radīt jauniešos izpratni par dabas resursu izmantošanas iespējām un rosināt domāt gan lokāli, gan globāli par dabas aizsardzību savos ikdienas paradumos (pārtika, iepirkšanās, atpūta, lietu radīšana no otrreiz pārstrādājamiem resursiem).

Projekta uzdevumi

Sabile - Pilsētas vēstures vizualizācija. Uz žoga izveidot skaistu pilsētas stāstu ar dabai draudzīgām krāsām, teritorijā izvietot āra foto izstādi un info sienu par dabas un cilvēka mijiedarbību laika gaitā. Tādejādi paaugstināt jauniešu zināšanas vides izglītības jomā. Kandava - Ballīte bez atkritumiem. Veidot izpratni par lieku atkritumu radīšanu pasākumos un ikdienā. Ar šo pasākumu veidojot izpratni par videi draudzīgu rīcību. Renda – Daba ir mana iespēja augt. Jauniešu vides apziņas veicināšana ar praktiskiem piemēriem un uzdevumiem, rosinot izpratni par cilvēka un dabas mijiedarbību.

Projekta rezultāti

- kopējais mērķa grupu apmeklētāju un iesaistīto skaits: kopā 200 izglītoti jaunieši - netieša mērķauditorija: kopā 2500 jaunieši - Jauns tūrisma objekts Sabilē ar info sienu – “Sabiles rūpnīcas stāsts” (vasaras sezonā Sabiles vīna svētkus apmeklē 10 000 cilvēku, kuri brauks garām un potenciāli apskatīs šo objektu) - “Zero waste” aktivitāte Kandavas ballītē un info siena, kuru apmeklēs vismaz 100 jaunieši pasākuma dienā un vēlāk atpūtas vietas apmeklētāji.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.09.2018
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 16 840.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 16 840.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.