Es varu būt zaļš

Reģ Nr. 1-08/135/2018

Projekta mērķis

Projekta galvenais mērķis: Veicināt sabiedrības izglītošanos vides jomā, lai rosinātu īstenot videi draudzīgas rīcības – veicinātu vides aizsardzību caur reālām cilvēku ikdienas darbībām, kas ilgtermiņā atstās pozitīvu ietekmi uz Latvijas vides stāvokli. 6. raidījumu cikla sezonā šo mērķi plānots sasniegt caur pētniecības ievirzi, parādot sabiedrībai tās rīcības rezultātus un ietekmi uz globālo situāciju un veicinot apziņu, ka katrs sabiedrības loceklis ir atbildīgs par nākotnes vides stāvokli un klimata pārmaiņām. Projekta apakšmērķi ir: 1. Projekta aktivitātēs iesaistīt maksimāli dažādu mērķauditoriju pārstāvjus, lai nodrošinātu plašāku Latvijas sabiedrības interesi par vides jautājumiem un veicinātu videi draudzīgu ikdienas rīcību un dzīvesveidu. Piemēram, raidījumu sadaļās tiks iesaistīti gan vides eksperti un dabas pētnieki, gan sabiedrība - uzņēmēji, reģionu iedzīvotāji un skatītāji; 2. Sniegt konkrētus piemērus par katra indivīda ietekmi dabas aizsardzībā un klimata pārmaiņās, kā arī ikdienā īstenojamas idejas par videi draudzīgām rīcībām, tādējādi izglītojot un iesaistot sabiedrību resursu ilgtspējīgā un efektīvā izmantošanā. 3. Turpināt raidījumu ciklu „Es varu būt zaļš” 6.sezonu.

Projekta uzdevumi

1. Aprīlī - sagatavošanās, tēmu izpēte, runas personu un informācijas avotu meklēšana, saziņa ar ekspertiem par tēmām un informācijas ievākšana, apkopošana, pētniecība 2. No aprīļa – novembrim, rubriku producēšana, saskaņošana ar iesaistītajām pusēm, filmēšanas plānu izstrāde 3. Filmēšanas process no maija – novembrim, paralēli rubriku un raidījumu montāža 4. Raidījumu cikla pārraide no 2. septembra – 16. decembrim 5. Pašreklāmu un publicitātes veidošana, auditorijas piesaiste 6. Pašnovērtējums un projekta atskaites.

Projekta rezultāti

Sagatavoti un pārraidīti 1. – 10. Raidījumi Katram raidījumam: Hronometrāža 22-24 min Pārraide Re:TV Sasniegta Rch 50 000 auditorija (t.sk. atkārtojumi) Arhīvs www.retv.lv sadaļā Raidījumi - Es varu būt zaļš Arhīvs youtube.com/ReTVtelevizija – playlist Es varu būt zaļš

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.12.2018
Īstenotājs Vidzemes televīzija
Valmiera, Purva iela 12A, LV-4201
Projekta kopējās izmaksas 50 763.65 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 42 794.69 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 24 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.