Upju vērotāju CD

Reģ Nr. 1-08/130/2007

Projekta mērķis

Sekmēt ūdens resursu aizsardzību un uzlabot Latvijas upju ūdens kvalitāti. Veicināt un papildināt bērnu vides izglītību un apziņu, sekmēt viņu līdzdalību visi aizsargājošos un saglabājošos pasākumos

Projekta uzdevumi

* Pavairot latviešu valodā adaptēto Koalīcijas par tīru Baltiju izstrādāto “Upju vērotāju” CD programmu un izplatīt to skolām/ ārpusskolas pulciņu nodarbību vadītājiem. * Veicināt bērnu un sabiedrības kopumā izpratni par ūdens resursu dabas daudzveidību, ekoloģiskajām ūdens atveseļošanās sistēmām un iespējām utt..

Projekta rezultāti

Tiks izplatīts iztulkotais “Upju vērotāju” CD ne mazāk kā 100 skolās un ārpusskolas pulciņos, skolu konkursos un aktivitātēs aptverti aptuveni 25000 – 30000 skolēnu, un Latvijā ieviesta jauna un ļoti veiksmīga ūdens un vides resursus pētoša un izglītojoša programma. Programmu izgājušie skolu bērni gūs priekšstatu un izpratni par vides un ūdens aizsardzību, ūdens iemītniekiem un dabu tai apkārt, tiks veicināta videi draudzīgas un iejūtīgas paaudzes izveide. Kā arī skolām būs iestrādes un pieredze, lai varētu veiksmīgi iesaistīties VAK “Ekoskolu” programmas kustībā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2007
Īstenotājs Vides aizsardzības klubs
Rīga, Raiņa bulvāris 21-5, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 3 493.15 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 938.23 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 938.23 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.