• Sākums >
  • Pētījums par minimālo prasību pārskatīšanas nepieciešamību attiecībā uz šķiroto atkritumu savākšanas laukumu pārklājumu atkarībā no iedzīvotāju skaita

Pētījums par minimālo prasību pārskatīšanas nepieciešamību attiecībā uz šķiroto atkritumu savākšanas laukumu pārklājumu atkarībā no iedzīvotāju skaita

Reģ Nr. 1-08/12/2022

Projekta mērķis

Veikt novērtējumu par atkritumu dalītās savākšanas pakalpojuma pieejamību iedzīvotājiem un izstrādāt un aprobēt kritērijus atkritumu dalītās savākšanas pakalpojuma pieejamībai.

Projekta uzdevumi

1. Iepirkuma procedūras īstenošana atbilstoši PIL kārtībai. 2. Veikt pētījumu, par minimālo prasību pārskatīšanas nepieciešamību attiecībā uz šķiroto atkritumu savākšanas laukumu pārklājumu atkarībā no iedzīvotāju skaita, t.sk. izstrādāt un aprobēt kritērijus atkritumu dalītās savākšanas pakalpojuma pieejamības novērtēšanai. 3. Nodrošināt tiešsaistes semināru plašākai nozarei par veikta pētījuma rezultātiem ne mazāk kā 50 dalībniekiem.

Projekta rezultāti

1. Izstrādāts iepirkuma nolikums un tehniskā specifikācija, veikta iepirkuma procedūra, izvēlēts izpildītājs, sagatavots iepirkuma protokols un noslēgts līgums darba uzdevumu izpildei. 2. Izstrādāts un VARAM Vides aizsardzības departamentam iesniegts pētījums par minimālo prasību pārskatīšanas nepieciešamību attiecībā uz šķiroto atkritumu savākšanas laukumu pārklājumu atkarībā no iedzīvotāju skaita. 3. Nodrošināts tiešsaistes seminārs plašākai nozarei par pētījuma rezultātiem.

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 31.12.2022
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 12 100.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 100.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 11 858.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.