• Sākums >
  • Eiropas mobilitātes nedēļas 2019 (EMN2019) komunikācijas kampaņa

Eiropas mobilitātes nedēļas 2019 (EMN2019) komunikācijas kampaņa

Reģ Nr. 1-08/12/2019

Projekta mērķis

Projekta mērķis: panākt iedzīvotāju uzvedības un paradumu maiņu, iepazīstināt “smart cities” jeb viedo pilsētu dzīves stilu kā mūsdienīgu, stilīgu un modernu un aicināt sabiedrību sekot tam. Proti, tas ir videi draudzīgs dzīvesveids, kas ietver videi draudzīgu un atbildīgu pārvietošanos, kā arī citus ikdienas paradumus veicina dabas resursu lietderīgu un saudzīgu izmantošanu pret sevi un apkārtējo vidi.

Projekta uzdevumi

• Motivējoša un izglītojoša kampaņa, kas ietvers dažāda veida aktivitātes, kas mudinātu sabiedrību vairāk pārvietoties ar kājām un/vai velosipēdu, kā arī izglītotu par “viedo pilsētu” konceptu un tā saistību, attiecībā uz vidi. • Atgādinoša un izglītojoša kampaņa, pirms lielākajiem vasaras pasākumiem Latvijā dažādās norises vietās (pilsētu dienas reģionos, Dabas koncertzāle, Positivus utmldz.) • Eiropas Mobilitātes nedēļas vietēja mēroga pasākumu koordinācija Latvijas lielajās pilsētās un novados, kā arī nacionālais konkurss un nominācija Eiropas Savienības līmeņa konkursam.

Projekta rezultāti

Rakstisks dokuments ar izstrādātu komunikācijas plānu. Izveidoti vairāki īsi video stāsti, kas ievietoti sociālajos tīklos, stāstot par Eiropas mobilitātes nedēļu un mudinot iedzīvotājus sekot “smart cities” dzīves stila labākajiem paraugiem. Vidēji katra video skatījums tiek prognozēti ap 10 631, sasniegtā auditorija ap 48 595 tūkstoši cilvēku. Izveidoti vairāki īsi video stāsti sociālajiem tīkliem par pārvietošanos videi draudzīgā veidā, akcentu liekot uz braukšanu ar velosipēdu, iešanu ar kājām un popularizējot veselīgu dzīves veidu un videi draudzīgu atpūtu. Reģistrētās pašvaldības – 20, NVO, uzņēmumi 10 Virzītās pašvaldības ES mobilitātes konkursam – 2 Nodevums: iesniegta atskaite par paveikto, dati par rezultātiem un kopējais novērtējums

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2019
Īstenotājs VARAM Vides aizsardzības departaments
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 20 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 20 000.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 18 876.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.