• Sākums >
  • Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza vides izglītības veiktspējas palielināšana

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza vides izglītības veiktspējas palielināšana

Reģ Nr. 1-08/129/2020

Projekta mērķis

1. Demonstrējot Latvijas un pasaules faunas dzīvniekus, sekmēt izpratni par bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas un vides aizsardzības nozīmīgumu. 2. Veikt pasākumus dabas aizsardzībā un reto un izzūdošo sugu saglabāšanā. 3. Nodrošināt labu vides komunikāciju un efektīvu vides izglītības programmu piedāvājumu dažādām mērķgrupām.

Projekta uzdevumi

1. Iegādāties foto un video aparatūru ar atbilstošiem aksesuāriem, izvēlē vadoties no cenas, attēla kvalitātes u.c, servisa pakalpojumu pieejamības un personāla pieredzes un prasmēm rīkoties ar attiecīgo aparatūru kritērijiem. 2. Līdz 2021. Gada vasaras sezonai sagatavot mācību nodarbību un interaktīvo stendu maršrutu “Invazīvās dzīvnieku sugas Latvijā”

Projekta rezultāti

1. Līdz 31. maijam sagatavota un piedāvāta mācību iestādēm mācību nodarbība un interaktīvo stendu maršruts “Invazīvās dzīvnieku sugas Latvijā”. 2019. gadā mācību nodarbībās un ekskursijās RNZD piedalījušies 10 000 dalībnieki, kas pierāda zoodārza izglītības darba kvalitāti un augsto pieprasījumu. 2.Iegūstot atbilstošas tehniskās iespējas, attīstīts RNZD informatīvi - izglītojošais noformējums, veikti uzlabojumi RNZD mājas lapā, kā arī aktivizēta informācijas plūsma sociālajos mēdijos (piem. šobrīd Facebook sekotāji 12 000, mērķis līdz 31. maijam – 13 000). 3. Uzlabojusies RNZD darbības operativitāte, sadarbojoties ar mēdijiem dabas aizsardzības un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas problēmu atspoguļošanā.

Vadlīnija Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība
Realizācijas laiks 31.05.2021
Īstenotājs Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Rīga, Meža prospekts 1, LV-1014
Projekta kopējās izmaksas 12 401.80 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 901.80 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 901.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.