• Sākums >
  • Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza dzīvnieku dzīvās barības un barības augu audzētavas rekonstrukcija

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza dzīvnieku dzīvās barības un barības augu audzētavas rekonstrukcija

Reģ Nr. 1-08/123/2020

Projekta mērķis

Balstoties uz Sadarbības līgumu Nr. 1-14/RD-07-2 no 18.04.2007 un Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza vidēja termiņa darbības stratēģiju 2019-2022. 1. Nodrošināt aktīvu Rīgas Nacionālā dārza līdzdalību Eiropas Zoodārzu un akvāriju asociācijā (EAZA) un starptautiski koordinētās apdraudēto sugu saglabāšanas. u.c. programmās. 2. Nodrošināt aktīvu Rīgas Nacionālā dārza dabisku pietuvinātās barības nodrošināšanu, kas iekļauj sevī dzīvo barību t. i peles, žurkas, jūrascūciņas u.c. un zaļos barības augus visa gada garumā

Projekta uzdevumi

No LVAF saņemtie līdzekļi paredzēti Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza dzīvnieku dzīvās barības un barības augu audzētavas rekonstrukcijai: 1. Remonta darbi dzīvnieku barības audzēšanas ēkas telpās, 2. Ventilācijas sistēmas izveide, 3. Iekārtu un aprīkojuma iegāde.

Projekta rezultāti

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs kā Eiropas Zoodārzu un akvāriju asociācijas biedrs, ļoti lielu uzmanību pievērš augstu dzīvnieku labturības prasību un standartu ievērošanai, kas iekļauj arī dabisku pietuvinātās barības nepārtrauktu nodrošināšanu visa gada garumā. It īpaši jau dzīvnieku sugām, kuras iekļautas starptautiskajās apdraudēto sugu saglabāšanas programmās.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 31.03.2022
Īstenotājs Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Rīga, Meža prospekts 1, LV-1014
Projekta kopējās izmaksas 245 032.14 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 86 510.67 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 86 510.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.