• Sākums >
  • Žurnāla “Putni dabā” pielikums bērniem

Žurnāla “Putni dabā” pielikums bērniem

Reģ Nr. 1-08/123/2016

Projekta mērķis

Ar žurnāla “Putni dabā” pielikuma bērniem palīdzību rosināt bērnus un jauniešus iesaistīties dabas aizsardzības pasākumos Latvijā.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot materiālus žurnāla pielikumam un to izdot. 2. Nodrošināt žurnāla pielikumu piegādi Latvijas publiskajām bibliotēkām (apmēram 800 bibliotēkas visā Latvijā), Latvijas skolām (apmēram 900 skolas visā Latvijā) un LOB biedriem–bērniem. 3. Nodrošināt žurnāla pielikuma pieejamību arī citiem interesentiem. 4. Publicēt žurnāla pielikumu elektroniski, t.sk. vietnē http://putnidaba.lv, kā arī pēc iespējas izmantot jauno tehnoloģiju iespējas tā izplatīšanā, t.sk. apzināt un izvērtēt jaunāko tehnoloģiju iespēju izmantošanu publicitātes paplašināšanā.

Projekta rezultāti

1. Izdots viens žurnāla pielikums. 2. Publiskajām bibliotēkām (apmēram 800 bibliotēkas), skolām (apmēram 900 skolas) un LOB biedriem–bērniem izplatīts žurnāla pielikums. 3. Nodrošināta žurnāla pieejamība jebkuram interesentam – žurnāls pieejams LOB un tās uzņēmumā „Motacilla”, kā arī tiek izplatīts citās tirdzniecības vietās. 4. Žurnāls elektroniski pieejams vietnē http://putnidaba.lv un apzinātas iespējas izmantot citas jaunās tehnoloģijas, lai ar dažādām saistošām un ērtām iespējām varētu uzzināt informāciju par putnu dzīvi, aizsardzības aktualitātēm, kā arī iespējām pašam aktīvi līdzdarboties putnu izpētes un aizsardzības jomā savā ikdienas darbībā, ko īpaši pastiprina aktivitāte sociālajos tīklos.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs Latvijas Ornitoloģijas biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 6 861.75 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 861.75 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 261.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.