Daba - mūsu bagātība

Reģ Nr. 1-08/122/2016

Projekta mērķis

Bērnu un jauniešu auditorijas informēšana, izglītošana, kā arī ieinteresēšana par dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Jaunās paaudzes praktiska iesaiste šo vērtību aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

1. Apzināt esošo situāciju Latvijā par ar publikāciju tēmām saistītajām problēmām. 2. Aptuveni apzināt publikāciju auditorijas (bērni un jaunieši) zināšanu līmeni par apskatāmajām problēmām, lai efektīvi un saprotami pasniegtu publikāciju saturu. 3. No vides zinātniekiem un ekspertiem iegūtās informācijas iepazīstināt lasītājus ar iespējamiem problēmu risinājumiem, piedāvājot arī lasītājiem sniegt ieguldījumu dabas vērtību saglabāšanā. 4. Veidot ilustratīvi piesaistošus, taču izglītojošus materiālus lielākai auditorijas piesaistei (ilustrācijas, infografikas, izdales lapas u.c.). 5. Veicināt auditorijas izglītotības līmeni par dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību ne vien ar publikāciju, bet arī ar erudīcijas, fotokonkursu un izdales materiālu palīdzību. 6. Atgriezeniskās saites nodrošināšana (iespēja iesūtīt vēstules ar pārdomām, radošo darbu konkursi, iespēja komunicēt interneta sociālajos tīklos u.c.). ...

Projekta rezultāti

Abonentu saņemto un mazumtirdzniecībā pārdoto žurnālu eksemplāru skaits. Aktivitāte sociālajos tīklos (dalīšanās ar attēliem, komentāri). Konkursa darbu iesniedzēju skaits. Redakcijā saņemto vēstuļu skaits.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs Dienas žurnāli
Rīga, Andrejostas iela 17, LV-1045
Projekta kopējās izmaksas 10 420.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 105.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 105.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.