• Sākums >
  • Kampaņa SAGLABĀSIM LATVIJAS KĀPAS 2017 – Piedalīties – Sadarboties - Aizsargāt

Kampaņa SAGLABĀSIM LATVIJAS KĀPAS 2017 – Piedalīties – Sadarboties - Aizsargāt

Reģ Nr. 1-08/119/2017

Projekta mērķis

Īstermiņa: Veikt konkrētu piekrastes infrastruktūras objektu dabas aizsardzības un vides pieejamības novērtējumu izmantošanai tālākā plānošanas procesā. Ilgtermiņa: Iesaistīt interešu grupas kvalitatīvas un daudzfunkcionālas piekrastes infrastruktūras objektu izveides plānošanā un labiekārtošanā, nodrošinot piekrastes unikālās dabas un kultūras objektu aizsardzību un vides pieejamību.

Projekta uzdevumi

1. Rīkot ieinteresēto pušu tikšanos un pieredzes apmaiņu; 2. Iesaistīties vietējā plānošanas procesā ar mērķi nodrošināt kāpu dabas objektu aizsardzību; 3. Nodrošināt ekspertu darbu objektos, kuri tiks labiekārtoti vai izbūvēti no jauna piekrastes dabas teritorijās; 4. Informēt sabiedrību par tiesībām iesaistīties plānošanas un lēmumu pieņemšanas procesos; 5. Nodrošināt konkrētu piekrastes dabas teritoriju aizsardzību, labiekārtojot vietējo infrastruktūru.

Projekta rezultāti

1. Reģionālo sadarbības semināru rīkošana iesaistot visas 17 piekrastes pašvaldības un aktīvo sabiedrību; 2. NVO un neatkarīgu ekspertu monitorings problēmu vietās, kurās nepieciešams risinājums un uzlabojumi dabas aizsardzības un pieejamības nodrošināšanai; 3. Baltijas jūras valstu pieredzes apmaiņas veicināšana dabas aizsardzības un plānošanas jautājumu koordinēšana Starptautiskā konferencē; 4. Sabiedrības informēšana par savām tiesībām uz informāciju un piedalīšanos lēmumu pieņemšanā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.11.2017
Īstenotājs Latvijas Zaļā kustība
Talsi, Talsu nov., Krišjāņa Valdemāra iela 17A, LV-3201
Projekta kopējās izmaksas 40 441.04 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 23 721.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 20 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.