• Sākums >
  • Rubrika par atbildīgu dzīves veidu raidījumā “Preses Klubs”

Rubrika par atbildīgu dzīves veidu raidījumā “Preses Klubs”

Reģ Nr. 1-08/119/2016

Projekta mērķis

Projekta mērķis – izglītot un ieinteresēt sabiedrību par aktualitātēm, kas saistītas ar atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu, dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību, kā arī klimata pārmaiņu novēršanu, kas ir sekas cilvēku darbībai, sabiedrībai saprotamā veidā, lai kopīgi virzītos uz mērķi – Latvija zaļākā valsts pasaulē.

Projekta uzdevumi

1. Veidot zināt gribošu, atbildīgu un iesaistīties gatavu sabiedrību par vides aktuālajām tēmām. 2. Meklēt kaut vienu alternatīvu risinājumu jebkurai ikdienas saimnieciskai un tautsaimniecības darbībai, kas apdraud vidi. 3. Skaidrot, kā cilvēks ar savu rīcību tieši ietekmē vides procesus un vides ilgtspējīgu attīstību. 4. Ar piemēriem iesaistīt cilvēkus darboties (piemēram, meklēt alternatīvas mūsdienu sadzīves ķīmijas izmantošanai, pārtikas konservantu aizstāšanai, videi draudzīgu apkures sistēmu izmantošanai, utt.). 5. Skaidrot dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. 6. Iesaistīt Latvijas viedokļa līderus sabiedrības informēšanā un likt aizdomāties par atbildīgu dzīves veidu.

Projekta rezultāti

1. Kopumā izveidoti 61 raidījumi, iekļaujot vides rubriku. 2. Katrā raidījumā izveidoti 61 sižets par atbildīgu dzīves veidu (katra sižeta garums 30 sek. līdz 1min. 3. Izvietotas vismaz 600 pašreklāmas par rubriku “Atbildīgs dzīvesveids”. 4. Izvietotas publikācijas interneta medijos, presē, sociālajos tīklos un radio. 5. Sasniedzamā auditorija vismaz 15% reitingu kāpums projekta likā. 6. Piesaistīti jomas speciālisti rurikas izveidē (dalībnieki sižetos) 7. Izveidota raidījuma rubrikas vizuālā identitāte. 8. Izvietoti raidījumi internetā un pieejami skatītajiem neierobežotu laiku.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2016
Īstenotājs TV Latvija
Rīga, Blaumaņa iela 32-1A, LV-1011
Projekta kopējās izmaksas 121 804.93 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 96 443.19 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 25 161.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.