Star FM Zaļā ceturtdiena

Reģ Nr. 1-08/118/2016

Projekta mērķis

Informēt sabiedrību par atbildīgu dzīvesveidu radio “Star FM” programmā “Autopilots” īpaši izveidotā vides sadaļā, ietverot tādus tematus kā vides resursu ilgtspējīga izmantošana, dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamība un klimata pārmaiņu novēršana un pielāgošanās klimata tām.

Projekta uzdevumi

1. Izglītot projekta mērķauditoriju (ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 15 līdz 50 gadiem) par atbildīgu dzīvesveidu, ietverot tādus tematus kā vides resursu ilgtspējīga izmantošana, dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamība un klimata pārmaiņu novēršana un pielāgošanās klimata pārmaiņām. 2. Sadarbībā ar raidstaciju “Star FM” kvalitatīvi izveidot un pārraidīt vismaz 28 vides sadaļas „Zaļā ceturtdiena” raidījumā “Autopilots”.

Projekta rezultāti

Projekta laikā: ● tiks sagatavotas un tiešraidē pārraidītas 28 vides sadaļas “Star FM” raidījumā “Autopilots”, kuras izskanēs katru ceturtdienu laika posmā no plkst. 18.04 līdz 18.30.; ● tiks nodrošināta plaša raidījuma publicitāte medijos (skat. Plānotie publicitātes pasākumi); ● tiks sagatavotas divas publikācijas par raidījuma tematiem plašsaziņas līdzekļos.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs homo ecos:
Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046
Projekta kopējās izmaksas 70 466.85 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 41 359.85 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 22 124.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.