• Sākums >
  • Pa dabas stigām pie mums Latgalē

Pa dabas stigām pie mums Latgalē

Reģ Nr. 1-08/117/2016

Projekta mērķis

Atspoguļot unikālās dabas vērtības, to saglabāšanas iespējas, dažādās vides aizsardzības problēmas un to risinājumus unikālajās Latgales dabas teritorijās.

Projekta uzdevumi

Atklāt unikālās dabas vērtības un to saglabāšanas iespējas Latgales dabas parkos un dabas liegumos. Analizēt vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un atjaunošanu Latgalē. Popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu vietējo un reģionalo radio klausītāju arī interneta lietotāju audtorijas vidū; Veicināt “zaļi” domājošas sabiedrības veidošanos un attīstīšanos Latgales reģionā.

Projekta rezultāti

Latviešu/latgaliešu valodā sagatavoti un pārraidīti 20 (divdesmit) radio raidījumu cikla “Pi myusim Latgolā” (kas skan reģionālajos radio kanālos – Divu Krastu radio un Latgales radio) vides pielikumi “Pa dobys stygom pi myusim Latgolā” (“Pa dabas stigām pi mums Latgalē”) Divdesmit radio raidījumu vides pielikumu izvietošana un klausīšanās iespējas interneta resursos – pimyusimlatgola.lv, lakuga.lv, latgale.lv. Raidījuma vides pielikumos aktualizēto tēmu popularizēšana raidījuma izveidotajos kontos sociālajos tīklos (facebook.com, draugiem.lv, twitter.com) un ar preses relīžu palīdzību arī citos medijos.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 01.11.2016
Īstenotājs Lietišķā Latgale
Rēzekne, Pulkveža Brieža 2-1, LV-4601
Projekta kopējās izmaksas 4 343.23 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 688.23 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 688.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.