• Sākums >
  • Dabas vērtību saglabāšanu popularizējošs un izglītojošs sižetu cikls "Simts gadu lapas dzītas, simts gadu vainagos vītas"

Dabas vērtību saglabāšanu popularizējošs un izglītojošs sižetu cikls "Simts gadu lapas dzītas, simts gadu vainagos vītas"

Reģ Nr. 1-08/116/2016

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veicināt Latvijas sabiedrībā izpratni un lepnumu par Latvijas dabas vērtībām, aicināt tās apzināties un saglabāt. Ar Latvijas iedzīvotāju palīdzību apzināt un stāstīt likteņstāstus, kas saistās ar konkrētām dabas vērtībām. Projekta laikā Latvijas iedzīvotāji tiks aicināti iesūtīt raidījumam “4.studija” personīgus stāstus un pieredzi Latvijas dabas vērtību saglabāšanā. Interesantākie un nozīmīgākie stāsti tiks realizēti sižetos.

Projekta uzdevumi

1. Aicināt Latvijas sabiedrību iesaistīties dabas bagātību apzināšanā, saglabāšanā un sakopšanā. 2. Aicināt Latvijas iedzīvotājus iesūtīt raidījumam “4.studija” iedvesmojošus stāstus ar savu pieredzi dabas vērtību apzināšanā, saglabāšanā un sakopšanā. 3. Izveidot un pārraidīt 15 Latvijas dabas vērtības popularizējošus sižetus raidījumā “4.studija”. 4. Ar sociālajai kampaņai speciāli izveidotas pašreklāmas palīdzību popularizēt kampaņu un dabas vērtību saglabāšanu.

Projekta rezultāti

1. Ar sociālās kampaņas palīdzību dabas aizsardzības jomā izglītota un informēta Latvijas sabiedrība, kas aktīvi iesaistās dabas vērtību sargāšanā un kopšanā. 2. Apzināti Latvijas iedzīvotāji, kas ar savu rīcību dabas saglabāšanā iedvesmo citus un veicina patriotismu un lepnumu par dabas vērtībām, sagaidot Latvijas simtgadi. 3. Veicināta izpratne par sabiedrības lomu dabas vērtību saglabāšanā. 4. Izveidots unikāls 15 sižetu cikls ar kura palīdzību popularizēt un veicināt dabas saudzēšanu un saglabāšanu. Sižeti bez ierobežojuma būs pieejami ikvienam Latvijas un ārzemju interesentam LTV mājaslapā un ar to saistītajos sociālajos tīklos.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs Finger Film Production
Rīga, Mālu iela 5, LV-1058
Projekta kopējās izmaksas 24 990.11 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 200.11 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 200.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.