• Sākums >
  • Rakstu sērija Apņemos dzīvot zaļāk

Rakstu sērija Apņemos dzīvot zaļāk

Reģ Nr. 1-08/115/2016

Projekta mērķis

Žurnāla IEVA rakstu sērija Apņemos dzīvot zaļāk balstīta uz interneta vietnē www.2gradi.lv/lv/tests/?results=508 atrodamo testu, kas aicina ikvienu ievērot kādu apņemšanos, lai ietekmētu klimata pārmaiņas. Žurnāla IEVA mērķis ir noskaidrot – vai un kā tas vispār ir iespējams?

Projekta uzdevumi

1. Rast atbildes, kāpēc vispār ir jātaupa vide un saudzīgi pret to jāizturas. 2. Kāpēc būtiski mainīt savu rīcību, lai apturētu zemeslodes sasilšanu. 3. Veicot eksperimentu, noskaidrot, kā ir iespējams ievērot apņemšanos „dzīvot zaļāk”. 4. Izglītot un informēt žurnāla IEVA lasītājas par ekoloģiskā dzīvesveida nepieciešamību, un ar praktiskiem padomiem parādīt, kā to īstenot. 5. Ieinteresēt auditoriju mainīt ģimenes paradumus un dzīvot videi draudzīgāk.

Projekta rezultāti

1. Projekts veicinās sabiedrības līdzdalību, lasītāju ģimenes paradumu maiņu (tiks veikta anketēšana un apkopotas vēstules). 2. Rakstu sērijai - eksperimentam sekos līdzi 202 000 liela auditorija (TNS/ziema 2016. g. dati). 3. Veicot eksperimentu Apņemos dzīvot zaļāk, žurnāliste aprakstīs, cik viegli vai grūti tas ir. Rezultātu apkopošana.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 16.11.2016
Īstenotājs Žurnāls Santa
Rīga, Stabu iela 34, LV-1880
Projekta kopējās izmaksas 6 996.08 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 530.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 530.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.