• Sākums >
  • Vides aizsardzības un izglītības raidījums “Daba stāsta”

Vides aizsardzības un izglītības raidījums “Daba stāsta”

Reģ Nr. 1-08/112/2016

Projekta mērķis

Projekta galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības informēšanu un izglītošanu par atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Projekta apakšmērķi ir: - Projekta aktivitātēs iesaistīt maksimāli dažādu mērķa auditoriju pārstāvjus, lai nodrošinātu plašāku sabiedrības interesi par vides jautājumiem visā Latvijas teritorijā; - Veicināt sabiedrības iesaisti un jaunu iniciatīvu veidošanos vides aizsardzības jautājumos. - Nodrošināt klausītājus ar pašu aktuālāko un jaunāko informāciju par vides aizsardzības tematiku.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevumi ir sekojoši: - Vērst sabiedrības uzmanību uz aktuālajiem vides jautājumiem, izglītojot un sniedzot padomus par to, ko ikkatrs ikdienā var darīt, lai dzīvotu un īstenotu videi draudzīgas rīcības, kā arī kur meklēt nepieciešamo informāciju par vides jautājumiem; - Atlasīt aktuālo vides tematikas informāciju, kas būtu saistoša maksimāli plašam Latvijas iedzīvotāju kopumam. - Mudināt cilvēkus brīvo laiku pavadīt Latvijas daba un darīt to atbildīgi, saudzējot apkārtējo vidi. - Izveidot saturisku un radio Skonto auditorijai saistošu raidījumu cikla „Daba stāsta” konceptu 2016.gadam; - Izveidot un pārraidīt 13 raidījumus „Daba stāsta” 2016.gadā; - Piesaistīt kompetentus speciālistus, kas gatavi iesaistīties raidījumos un sniegt savu vērtējumu, viedokli, kā arī padomus par videi draudzīgām rīcībām un risinājumiem, kā arī aktualitātēm nozarē; - Nodrošināt vismaz 35 000 radio klausītāju lielu auditoriju katram raidījumam; - Nodrošināt klausītāju iesaisti raidījuma saturā un atgriezeniskās saites veidošanā par raidījumu “Daba stāsta”.

Projekta rezultāti

Projekta ietvaros plānoti sekojoši rezultāti: 1) Sagatavoti 13 radio raidījumi „Daba stāsta”, kuri tiks pārraidīti radio Skonto ēterā; 2) Piesaistīti vismaz 3 kompetenti eksperti, kuri gatavi raidījumos sniegt savu viedokli un ieteikumus par videi draudzīgām rīcībām; 3) Sasniegta vismaz 35 000 radio klausītāju liela auditorija katram raidījumam; 4) Atgriezeniskās saites veidošanā radio Skonto sociālo tīklu aktivitātēs par raidījuma “Daba stāsta” tēmu iesaistījušies vismaz 50 cilvēki.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.11.2016
Īstenotājs Radio Skonto
Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 100, LV-1013
Projekta kopējās izmaksas 14 891.55 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 10 316.55 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 6 863.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.