• Sākums >
  • Vides sadaļa raidījumā Latgales aktualitātes

Vides sadaļa raidījumā Latgales aktualitātes

Reģ Nr. 1-08/105/2017

Projekta mērķis

Televīzijas raidījumā „Latgales aktualitātes” sagatavot un iekļaut vides sadaļu Bio TOPS2017. Raidījumā „Latgales aktualitātes” vides sadaļa – tie ir sižeti par kādu konkrētu tēmu / notikumu, kur obligāti būs sasaiste ar kādu LVAF vadlīnijās iezīmētu konkrētu problēmu. Apmēram puse no 26 sižetiem būs veltīti atkritumu apsaimniekošanas tematikai, bet otra puse bioloģiskās daudzveidības un vides aizsardzības tematikai.

Projekta uzdevumi

1. Diskutēt, kā ekoloģiskā domāšana mijiedarbojas ar ikdienas dzīvesziņu, uzņēmējdarbības nepieciešamībām un sadzīvi. 2. Meklēt materiālajā un nemateriālajā kultūrā palikušās ekodomāšanas pēdas, lai saprastu un pamatotu videi draudzīgu cilvēka un dabas koeksistenci mūsdienās. 3. Marģinālais un maģistrālais aprites ekonomikas polarizācijā kā liecinieki urbānajām pārmaiņām.

Projekta rezultāti

1. Tās būtu 26 vides sadaļas TV raidījumā “ Latgales aktualitātes”, katra sadaļa apmēram 6 minūtes gara; 2. Vides sadaļas raidījumā nacionālajā apraidē, konkrēts raidlaiks, ar pieejamību un atkārtojumiem dažādās platformās ( kabeļtelevīzijā, internetā u.c.) ; 3. Latvijas raidošajos medijos aizsāktās vides tematikas turpinājums vieglā un atraktīvā formā;

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Kultūras iniciatīvu un realizāciju apvienība
Daugavpils, Mihoelsa iela 3 - 43, LV-5401
Projekta kopējās izmaksas 17 335.90 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 14 703.45 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 10 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.