• Sākums >
  • Ilgtspējīga lietusūdeņu apsaimniekošana klimata pārmaiņu mazināšanai

Ilgtspējīga lietusūdeņu apsaimniekošana klimata pārmaiņu mazināšanai

Reģ Nr. 1-08/103/2023

Projekta mērķis

Projekts vērsts uz sabiedrības un speciālistu izglītošanu un zināšanu papildināšanu par Ilgtspējīgu lietusūdeņu apsaimniekošanu klimata pārmaiņu mazināšanai. Projekta ietvaros tiks atjaunotas projektēšanas vadlīnijas un metodiskie norādījumi, tiks izstrādāta pirmā versija Latvijas standartam par lietusdārzu un bioievalku izmantošanu, organizēti izglītojošie semināri un tehniskās ekskursijas praktiskās pieredzes apmaiņai, kā arī nodrošināts mārketings un publicitāte projekta popularizēšanai.

Projekta uzdevumi

A1 Atjaunotas projektēšanas vadlīnijas un metodiskie norādījumi. A2 Latvijas standarta par lietusdārzu un bioievalku izmantošanu pirmās versijas izstrāde. A3 Izglītojošie semināri. A4 Tehniskās ekskursijas praktiskās pieredzes apmaiņai. A5 Mārketings un publicitāte. A6 Projekta administratīvā vadība.

Projekta rezultāti

Papildinātas projektēšanas vadlīnijas: papildināta sadaļa “Augi” Papildinātas projektēšanas vadlīnijas: izstrādāta jauna sadaļa “Tehnoloģiskie risinājumi” Latvijas standarta par lietusdārzu un bioievalku izmantošanu pirmās versijas izstrāde Kapacitātes celšanas un profesionālo zināšanu papildināšanas semināri – būvvalžu speciālistiem Kapacitātes celšanas un profesionālo zināšanu papildināšanas semināri – melioratoriem Kapacitātes celšanas un profesionālo zināšanu papildināšanas seminārs - ceļu būves inženieriem Tehniskās ekskursijas praktiskās pieredzes apmaiņai Mārketinga un publicitātes aktivitātes - jauna sadaļa CL mājas lapā, kurā izvietota visa līdz šim izstrādātā un apkopotā informācija Iesniegt projekta rezultātu kopsavilkumu Fonda administrācijā publicēšanai interneta vietnē.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.09.2024
Īstenotājs Cleantech Latvia
Rīga, Dzērbenes iela 27, LV-1006
Projekta kopējās izmaksas 59 996.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 59 996.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 50 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.