Vide un mēs

Reģ Nr. 1-08/101/2017

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības informēšanu un izglītošanu par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Projekta uzdevumi

1. Sagatavot un izdot četrus laikraksta pielikumus “Vide un Mēs” par aprites ekonomikas un atkritumu apsaimniekošanas tēmām. 2. Sagatavot un izdot divus laikraksta pielikumus “Dabas parks” par dabas aizsardzības un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas tēmām. 3. Sagatavot un publicēt tematiskos rakstus divas reizes nedēļā laikrakstā “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”. 4. Veicināt atgriezenisko saiti ar lasītājiem izmantojot publikācijas mājas lapās un sociālajos tīklos. 5. Veicināt sabiedrības iesaistīšanos vides aizsardzības un aprites ekonomikas veicināšanas pasākumos.

Projekta rezultāti

1. Izdoti četri laikraksta pielikumi “Vide un Mēs”, katrs 5000 eksemplāri, A3 formāts, 4 lappuses, izplatīti reizē ar laikrakstu “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”. 2. Izdoti divi laikraksta pielikumi “Dabas parks”, katrs 5000 eksemplāri, A3 formāts, 4 lappuses, izplatīti reizē ar laikrakstu “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”. 3. Publicēti 76 raksti laikrakstā “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”(metiens 5000 eksemplāru) vidēji divas reizes nedēļā, katrs A3 lapa. 4. Mājas lapā www.ntz.lv atsevišķā sadaļā publicēti laikraksta pielikumi un projekta tēmām veltītie raksti, ar iespēju pievienot komentārus un dalīties sociālajos tīklos. 5. Iedzīvotāju rosināti pasākumi un aktivitātes vides aizsardzībai un aprites ekonomikas veicināšanai.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.01.2018
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 41 400.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 35 150.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.